گوناگون

هشدار درباره استفاده از بالن آرزو در چهارشنبه آخر سال

هشدار درباره استفاده از بالن آرزو در چهارشنبه آخر سال

مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: شهروندان در جشن چهارشنبه آخر سال از بالن آرزو استفاده نکنند.

به گزارش خبرآنلاین، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ضمن تاکید بر کاهش حوادث آتش سوزی گفت: به شهروندان توصیه می کنیم در جشن چهارشنبه آخر سال از بالن آرزو استفاده نکنند.

ایرنا در خبری نوشت: قدرت الله محمدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال گذشته بدلیل استفاده از بالن آرزو شاهد حوادث آتش سوزی در قسمت بالکن و بوستان های جنگلی بودیم، گفت: به شهروندان توصیه می کنیم برای شادی چند دقیقه ای منجر به خسارت به منزل و شهر نشوند چرا که در سال های گذشته تعدادی از درختان در بوستان ها از بین رفتند.

وی افزود: امسال پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک در تهران و ۳۱ استان کشور راه اندازی شده و تمامی تدابیر برای ایمنی شهروندان اندیشیده شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران،گفت: امسال ما دو مراسم چهارشنبه سوری طبق تقویم داریم که البته شدت در شامگاه ۲۲ اسفند بیشتر است که در این شب برای یک هزار و ۸۰۰ آتش نشان که در شیفت استراحت هستند فراخوان می زنیم و در یک هزار نقطه پایتخت مستقر می شوند.

به گفته وی، علاوه بر آن ماموران ۱۳۸ ایستگاه آتش نشانی در مناطق مختلف تهران در آماده باش کامل بسر می برند.

محمدی به شهروندان توصیه کرد که این آیین ملی را در فضا و امکانات مناسب برگزار کنند و از مواد محترقه به خصوص بالن آرزو استفاده نکنند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار