گوناگون

کشف خودروی آئودی قاچاق ۵۰ میلیاردی در پایتخت!

کشف خودروی آئودی قاچاق ۵۰ میلیاردی در پایتخت!

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودوری آئودی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

پارسینه: مهدی افشاری، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک دستگاه خودوری آئودی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد کرده‌اند.

او اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی خودوری قاچاق در محدوده اتوبان یاسینی شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه خودوری سواری آئودی قاچاق در داخل تعمیرگاهی واقع در بلوار اتحاد پارک شده است که به وسیله کامیون های خودوربر به این مکان منتقل و سپس تحویل مشتری داده شده است.

افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد این محل پارکینگ تعمیرگاهی بوده که این خودوری سواری آئودی آبی‌رنگ در این محل پارک و پلاک خودروی دیگری بر روی آن نصب و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان اعلام کرده اند، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه انضباط اقتصادی را در پی دارد.

 

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار