گوناگون

ماجرای صدور شناسنامه برای اتباع افغانستانی در ایرانی چه بود

ماجرای صدور شناسنامه برای اتباع افغانستانی در ایرانی چه بود

روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت به انتشار گسترده شناسنامه فردی با تابعیت افغانستانی واکنش نشان داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس، روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت به انتشار گسترده شناسنامه فردی با تابعیت افغانستانی و ارتباط آن به طرح‌های این سازماندهی واکنش نشان داد.

روابط عمومی سازمان ملی مهاجرت طی اطلاعیه ای نوشت: با توجه به انتشار گسترده شناسنامه فردی با تابعیت افغانستانی و ارتباط دادن این موضوع به طرح‌های سازمان ملی مهاجرت، به استحضار می رساند صدور این شناسنامه به هیچ کدام از طرح های این سازمان مربوط نمی‌باشد و حضور در طرح‌های سازمان تابعیت ایرانی برای مهاجرین ایجاد نمی‌کند.

طی روزهای گذشته تصویر زیر به عنوان اولین شناسنامه اتباع در کشور در فضای مجازی منتشر شد.

5999921 (1)

ارسال نظر

 • یه نفر

  هر روز خاک بر سر تر می‌شویم

 • الف

  ما ایرانی ها واقعا مردم عجیبی هستیم. دیدم یک هموطن با خواندن این خبر کامنت گذاشته " هر روز خاک بر سرتر می شویم" که کامنت بسیار زشتی بود و از ایشان باید سوال کرد چطور موقعی که بیش از 6 میلیون نفر ایرانی به اقصی نقاط دنیا مهاجرت کرده و شهروند کشورهای دیگر شدند مردم آن کشور خاک بر سر نشده و شما هم انتقادی به این موضوع ندارید ولی اگر تعدادی به ایران آمده و برابر ضوابط کشورمان تابعیت ایران را دریافت و شهروند ایران شده اند شما چنین کامنت شرم آوری را می گذارید؟

 • شهروند

  مسئولين هنوز عمق فاجعه رو درك نميكنند . كدام حكومتي در دنيا بي حساب و كتاب اين همه نون رو به كشورش اضافه ميكنه كه نه فرهنگ دارن ، نه سواد درست و حسابي دارن و نه آدماي بدرد بخوري كه اقتصاد مملكت رو تكون بدن. دنيا دنبال نخبه ها و سرمايه گذاران هست اما ما......................................................................................

  • مهاجر

   اين براي كشوري صدق ميكنه كه از لحاظ صنعتي حرف اول رو ميزنه نخبه هارو جذب ميكنه
   نه ايران كه بزرگترين شماهكارش پرايده
   اگه افغانها نبودن هنوز داشتين تو كلوخه هاي گلي زندگي ميكردين خيلي نمك نشناسين

 • ناشناس

  چند سال بد ایران میشه افغانستان د‌وم با این آدم های بی فرهنگ

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار