گوناگون

حکم نامادری «آوا» صادر شد+جزئیات

حکم نامادری «آوا» صادر شد+جزئیات

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: پرونده در دادگاه کیفری یک استان مطرح و پس از طی مراحل قانونی و تحقیقات انجام شده و با توجه به دلایل و مدارک موجود، حکم بدوی قصاص نفس متهمه صادر شد.

پارسینه: رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: حکم بدوی قصاص نفس نامادری «آوا» دختربچه چهار ساله ارومیه‌ای صادر شد.

 ناصر عتباتی روز یکشنبه در این خصوص اظهار کرد: آذرماه سال جاری شاهد خبر متاثر کننده فوت دختر بچه چهار ساله‌ای به نام «آوا» بودیم که به دلیل ضربه مغزی در اثر جراحات وارده توسط نامادری فوت کرد.

وی اضافه کرد: این خبر باعث برانگیختن احساسات عمومی شد و در رسانه‌ها نیز انعکاس قابل توجهی داشت.

وی افزود: از همان ابتدا و با شکایت اولیای دم، موضوع در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت و پرونده پس از سیر مراحل قانونی در دادسرا و صدور کیفرخواست قرار گرفت.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به مراحل کنونی این پرونده گفت: پرونده در دادگاه کیفری یک استان مطرح و پس از طی مراحل قانونی و تحقیقات انجام شده و با توجه به دلایل و مدارک موجود، حکم بدوی قصاص نفس متهمه صادر شد.

آوا که با فعالیت پدر خود در یکی از استان های همجوار در کنار نامادری اش زندگی می کرد، در روزهای پایانی آذر امسال با آزار و اذیت نامادری دچار ضربه مغزی شد و در اوایل دی ماه در بیمارستان جان خود را از دست داد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  زنک بی شرف فقط اعدام ، یکی از همکاران من خودش نامادری هست به والله عشقی که اون به فرزندان همسر و فرزندان همسرش به اون دارن تحسین بر انگیز هست به طوری که مادر خود بجه ها از زندگی بچه ها کناره گیری کرده وقتی دیده اینقدر این بانو فرشته است به خدا وقتی این خبر رو شنیده بود گفته بود بدید من اینجور زنها رو دار بزنم باور نمیکنید وقتی تصادف کرده بود و بیمارستان بود مادر همون بچه ها بیست روز تمام بالا سر این بانو بود تو بیمارستان بطوری که همه تعجب میکردند

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار