گوناگون

برخورد یک کامیونت با ۱۲ خودرو در تهرانپارس+ فیلم

برخورد یک کامیونت با ۱۲ خودرو در تهرانپارس+ فیلم

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد شدید یک دستگاه کامیونت با ۱۲ دستگاه خودرو در شمال شرق تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در توضیح جزئیات این حادثه،‌ اظهارکرد: در ساعت ۱۱:۲۵ دقیقه ظهر امروز حادثه تصادف زنجیره‌ای چند دستگاه خودرو در محدوده تهرانپارس، مسیر شمال به جنوب خیابان استخر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه پس از اولین تماس به محل حادثه رسیدند، تصریح کرد: بر اساس مشاهدات همکاران بنده یک دستگاه کامیونت ولوو به هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی با ۱۲ دستگاه انواع خودرو سواری شامل سواری زانتیا، پژو ۲۰۷، پراید، پژو ۲۰۶ و ... برخورد کرده و متوقف شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه بعضی از این خودروها خسارت‌های سنگینی دیده‌ بودند، گفت: اما موردی از نشست بنزین، واژگونی و یا شعله‌ور شدن خودروها رخ نداده بود.

ملکی با بیان اینکه دو نفر شامل یک خانم و یک آقا در خودروهای خود محبوس شده بودند، اظهار کرد: آتش‌نشانان ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و همزمان عملیات خارج کردن افراد از کابین خودرو را با حضور عوامل اورژانس انجام دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، گفت: در نهایت چهار نفر شامل یک مرد و سه زن در این حادثه مصدوم شدند که از سوی عوامل اورژانس تهران به مراکز درمانی انتقال یافتند. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

وی در پایان با بیان اینکه ترافیک ناشی از حادثه نیز با حضور عوامل پلیس راهور کنترل شد، گفت: در پایان عملیات خودروها به محل امنی منتقل شدند و محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد. آتش‌نشانان نیز به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

 

حجم ویدیو: 6.50M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30 دانلود ویدیو
منبع: ايسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار