گوناگون

کشف بیش از ۴ تن حشیش در بندر چابهار 

کشف بیش از ۴ تن حشیش در بندر چابهار 

پارسینه: فرمانده مرزبانی انتظامی از موفقیت مرزبانان غیور و کشف بیش از ۴ تن مواد افیونی از نوع حشیش در مرز‌های دریایی جنوب شرق کشور خبر داد.  

به گزارش پارسینه ، سردار "احمدعلی گودرزی" در تشريح موفقيت مرزبانان استان سيستان و بلوچستان در کنترل مرزهاي آبي درياي عمان، گفت: مرزبانان پايگاه درياباني چابهار با اشراف و تسلط اطلاعاتي بر آب هاي سرزميني در درياي عمان، از فعاليت دو باند کلان قاچاق مواد مخدر براي جا به جايي محموله هاي سنگين مواد افيوني در محدوده آب هاي انحصاري کشور و ورود آن به کشور مطلع شدند.

وي افزود: مرزبانان بلافاصله با اقدامات عملياتي، طي يك عمليات مقتدرانه قاچاقچيان را که سعي در عبور مواد افيوني از طريق مرزهاي آبي به داخل کشور داشتند را در دريا مشاهده و با تکنيک هاي رزمي و دريايي و درگيري مسلحانه آنها را در دريا زمين گير و ناکام گذاشتند.

سردار گودرزی با بيان اينکه در اين رابطه 6 نفر دستگير و يك لنج توقيف شده است، اظهار کرد: با هوشياري مرزبانان 4 تن و 530 كيلو و600 گرم مواد مخدر از نوع حشيش و 179 هزار و 100 عدد انواع دارو خارجی قاچاق کشف شد.

اين مقام ارشد مرزباني انتظامی کشور، مرزهاي کشور را براي قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت ناامن دانست و گفت: مرزبانان با اشراف اطلاعاتي بر مرزهاي کشور، با هرگونه باندهاي کلان قاچاق مواد افيوني در مرزها به صورت قاطع و سخت برخورد خواهند کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار