گوناگون

پاسخ معنادار رییس سازمان اوقاف به گلایه اخیر محمود کریمی

پاسخ معنادار رییس سازمان اوقاف به گلایه اخیر محمود کریمی

پارسینه: نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در گفتگوی کوتاهی به سخنان اخیر محمود کریمی مداح اهل بیت درباره امامزاده علی‌اکبر چیذر واکنش نشان داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در همین زمینه اظهار کرد: سازمان اوقاف متعلق به سیدالشهدا و در خدمت مجالس اهل بیت علیهم‌السلام است و ما هم خود را خدمتگزار مردم و عاشقان امام حسین (ع) می‌دانیم و ذاکر اهل‌بیت جناب آقای حاج محمود کریمی را نیز دوست می‌داریم و احترام ذاکران اهل بیت (ع) را بر خود لازم می‌دانیم.

وی ادامه داد: سازمان اوقاف برای تمامی امامزادگان دفترچه برنامه و بودجه تدوین کرده و در جایی که امامزاده فاقد نذورات باشد از محل عواید موقوفات بودجه لازم پیش‌بینی خواهد شد.

خاموشی یادآور شد: برنامه و بودجه بقعه متبرکه امامزاده علی اکبر علیه السلام نیز تدوین شده و آماده تحویل به هیئت امنا محترم این امامزاده است.

براساس این گزارش، محمود کریمی چند روز قبل با گلایه از اوقاف شمیرانات، گفته بود که احتمال دارد یکی از شلوغ‌ترین هیات‌های کشور از امامزاده علی‌اکبر (ع) چیذر خداحافظی کند.

ارسال نظر

 • سعید

  خانواده خاموشی اصولا نیازی به پاسخ دادن ندارند چرا که چسب اتصالی شان بسیار محکم و بنوعی مافیائی است

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار