گوناگون

عاقبت سرقت های ۴۰ میلیاردی برادران دو قلو

عاقبت سرقت های ۴۰ میلیاردی برادران دو قلو

پارسینه: برادران دوقلو که به ۵۰ خانه در قزوین دستبرد زده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایران، سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهر قزوین، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

کارآگاهان پس از بررسی محل‌های وقوع سرقت و انجام برخی اقدامات علمی و تخصصی و همچنین جمع‌آوری سرنخ‌های موجود در صحنه، در نهایت رد پای ۲ برادر دوقلو را در این سرقت‌ها شناسایی کردند که از مجرمان غیربومی بودند و در یکی از استان‌های همجوار قزوین اقدام به تشکیل یک باند حرفه‌ای کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه کارآگاهان با رصد هوشمندانه، منزل اجاره‌ای متهمان را شناسایی کرده و تردد آن‌ها را زیر نظر گرفتند، افزود: با کنترل رفت و آمد متهمان مشخص شد، ۲ نفر از بستگان این افراد از استان‌های غربی برای همکاری در سرقت به مخفیگاه آنان آمده‌اند و مأموران پس از سه روز تعقیب و مراقبت، اعضای ۴ نفره این باند را که برای انجام سرقت عازم قزوین بودند در ورودی شهر قزوین دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه این سارقان در تحقیقات صورت گرفته به بیش از ۵۰ فقره سرقت منزل در قزوین اعتراف کردند، گفت: ارزش اموال مسروقه توسط کارشناسان بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار