گوناگون

جزئیات جدید از دستگیری متهم حادثه کمپ اعتیاد لنگرود

جزئیات جدید از دستگیری متهم حادثه کمپ اعتیاد لنگرود

پارسینه: دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان جزئیات دستگیری متهم آتش زدن کمپ لنگرود را تشریح کرد.

مشرق نوشت: مهدی فلاح میری در تشریح این خبر اظهار کرد: از دقایق اولیه حادثه حسب تأکیدهای جدی رئیس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان، تحقیقات همه‌جانبه شبانه‌روزی در دستور کار دستگاه قضائی استان قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده مشخص شد کانون حریق در محلی غیر از محل قرار گرفتن بخاری بوده است.

وی ادامه داد: به لحاظ شعله‌ور شدن آتش، عمدی بودن موضوع متصور شد و متعاقباً با ارجاع موضوع به کارشناس رسمی آتش‌نشانی با بررسی صحنه و رؤیت فیلم، عمدی بودن حادثه تأیید شد.

فلاح میری اضافه کرد: پس از وصول نظر کارشناس و تحقیقات معموله، تحقیقات توسط ضابطین دادگستری به‌طور مفصل و دقیق طی چند روز انجام شد تا اینکه فرد مجرم امروز هنگام خروج از استان شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه فرد شناسایی‌شده در تحقیقات اولیه پس از مواجه‌شدن با ادله موجود به جرم ارتکابی اقرار کرده است، افزود: این فرد از کسانی بوده که در این کمپ بستری بوده و ۲ هفته قبل از این، کمپ را ترک کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان ادامه داد: متهم بازداشت‌شده مدعی است به دلیل خصومت شخصی و ادعای سختگیری عوامل مرکز، دست به این اقدام زده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار