گوناگون

استوری معنادار نویسنده کتاب ۲۳ نفر برای همسر رئیسی+ عکس

استوری معنادار نویسنده کتاب ۲۳ نفر برای همسر رئیسی+ عکس

پارسینه: استوری معنادار نویسنده کتاب ۲۳ نفر برای همسر رئیسی را در ادامه خواهید دید.

به گزارش پارسینه و به نقل از چند ثانیه؛ حاج احمد یوسف زاده آزاده و جانباز جنگ و نویسنده کتاب ۲۳ نفر در واکنش به جمله «بانوی اول ایران» جمیله علم‌الهدی، همسر رئیسی استوری زیر را منتشر کرد.

استوری معنادار نویسنده کتاب ۲۳ نفر برای همسر رئیسی+ عکس

ارسال نظر

 • ناشناس

  احسنت بر این اول مادران دریادل!

  اول مادران ایران
  مادران ، همسران ، خواهران ، دختران
  بزرگوار شهدا و جانبازان و آزادگان و ایثارگران و...
  شما از ادبیات این خانم نرنجید
  چه میشه کرد ، دختر به بابا میره دیگه!

 • ناشناس

  والله نه رهبری نه همسرشون ، هیچ وقت صحبتی نکردند ، ما تا الان همسر رهبر رو ندیدیم ، به قول جواد خیابانی ، گاهی وقتها توی فوتبال ، یک دقیقه مثل نود دقیقه می مونه ، این دقیق مصادق دولت اصول گراها ، ۲ سال اومدن هرچی می شماری تمام نمیشه . وقتی قرار هست به یک سری قواعد و قوانین که خودساخته هست و مجبوری به آنها اعتقاد داشته باشی ، از چارچوب آن خارج نشویی ، مطمئناً حتی اگر به بعضی مسائل هم اعتقاد نداشته باشی ، به اجبار باید تبعیت کنی به خاطر همین دامنه صحبت ها محدود می شود و گاهی وقتها ممکن هست سخیفانه باشد . مثلاً سردار فدوی در صحبت هایش گفته بود ، دشمنان می خواستند در سالروز مهسا امینی ، کشور را بهم بریزند ولی حتی دو تا بز هم نتوانست به هم شاخ بزند ((خخ ))از یک فرمانده سپاه با این همه تجربه ، توقع می رود وقتی شروع به صحبت می کند زبانش تا مرزهای کشور برسد ، ایتقدر در استفاده از واژها و کلمات کم نیاورد ، همان چارچوب و محدودیت های دست و پاگیر یک دلیل برای
  استفاده از جمله های نامناسب هست .

 • ناشناس

  بسیار عالی

 • شیرین صفوی

  واقعا که !!!!! چند تا از این بانو ها مبخواین که ایثار گر جنک و اسارت و مادر و خواهر و همسر شهیدانی هستند که مظلومانه در کنج عزلت اند و امثال تو نمیذارن دیده بشن !!!!!!!!!!!!

 • ناشناس

  همه مادران بانوی اول هستن شخص خاصی نیست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار