گوناگون

بی‌تابی خانواده شهید سرهنگ میلاد آزادآور در مراسم خاکسپاری اش+ فیلم

پارسینه: این شهید والامقام حین ماموریت مبارزه با قاچاقچیان سوخت در شهرستان جیرفت بر اثر سانحه رانندگی به بیمارستان منتقل و بر اثر شدت جراحات پیش به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پارسینه : شهید مدافع امنیت "میلاد آزاد آور"متولد شهریور سال ۶۴ بود. وی روز ۱۰ مردادماه هنگام خدمت و در حین ماموریت مبارزه با قاچاقچیان سوخت در شهرستان جیرفت بر اثر سانحه رانندگی به بیمارستان منتقل و بر اثر شدت جراحات ساعاتی پیش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر شهادت مامور انتظامی شهرستان جیرفت، در درگیری با قاچاقچیان را تائید کرد.

سردار "فرشید" در تشریح این خبر گفت: روز گذشته (سه شنبه 9 مرداد) ماموران انتظامی شهرستان جیرفت با هماهنگی مراجع قضایی و در اجرای طرح امنیت محله محور، با قاچاقچیان در محور دلفارد به جیرفت درگیر شدند.

وی افزود: در این درگیری و بر اثر لغزندگی ناشی از پاشیدن مواد سوختی از سوی قاچاقچیان و سانحه تصادف خودرو، دو تن از همرزمان از ناحیه سر و کتف مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان دخیل در این درگیری، پس از وقوع حادثه دستگیر شدند، افزود: متاسفانه ساعاتی پیش یکی از همرزمانمان، شهید "میلاد آزاد داور" در بیمارستان به علت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان کرمان، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید عزیز عنوان کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام به اطلاع عموم مردم شهید پرور خواهد رسید.

شهید میلاد آزادآور داری دو فرزند پسر هشت و ۱۰ ساله است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 • ناشناس

  به قاچاقچی سابقه دار،نبایدرحم کردفقط بایدتوهمون صحنه درگیری به هلاکت برسانند

 • شیرین صفوی

  بمیرم الهی ، تسلیت به خانواده این عزیز گرامی در ضمن مرررررررگ بر رضا پهلوی

 • ناشناس

  تسلیت به خانواده ی این مرحوم جان فدا 😭🥺

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار