گوناگون

رگبار پراکنده و وزش باد شدید در برخی از نقاط کشور

رگبار پراکنده و وزش باد شدید در برخی از نقاط کشور

پارسینه: تا روز دوشنبه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط رگبار پراکنده گاهی رعد و برق،وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد گردو خاک پیش بینی می شود.

از امروز تا دوشنبه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط شمال غرب، شمال شرق، دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی نقاط استان‌های یزد، اصفهان، فارس، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می شود. همچنین این شرایط امروز در برخی مناطق شمال شرق نیز حاکم است.

باشگاه خبرنگاران نوشت: روز سه شنبه همین شرایط در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، سواحل دریای خزر، اردبیل، دامنه و ارتفاعات جنوبی البرز و در بخش‌هایی از استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، یزد،کرمان و سیستان و بلوچستان خواهد بود.

چهارشنبه به تناوب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، مرکز، جنوب شرق دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان یزد و شمال شرق فارس و پنجشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده در برخی مناطق غرب، شمال شرق و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت گاهی با احتمال گردوخاک و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود.

علاوه براین در روز چهارشنبه به سبب نفوذ جریانات خنک شمالی، ضمن کاهش دما در نوار شمالی کشور بارش در استان‌های ساحلی دریای خزر تشدید می‌شود.

طی پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه (زابل) و امروز در استان خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید گردوخاک و کاهش دید پیش بینی می شود. همچنین طی روز‌های سه شنبه تا پنجشنبه دریای خزر مواج و متلاطم است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار