گوناگون

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی از نقاط کشور

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی از نقاط کشور

پارسینه: امروز در برخی از مناطق کشور رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران نوشت: امروز در برخی از مناطق آذربایجان شرقی آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی غرب اصفهان، قم، قزوین، البرز، تهران، گیلان مازندران و گلستان رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

پنجشنبه تا شنبه در نوار شمالی کشور و بخش‌هایی از مرکز بارش رخ خواهد داد.

یکشنبه نیز در بخش‌هایی از مرکز دامنه‌های جنوبی البرز و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد بارش باران خواهیم بود.

با توجه به جریانات گرم و مرطوب جنوبی چهارشنبه در جنوب و مرکز کرمان پنجشنبه در کرمان شمال فارس و ارتفاعات سیستان و بلوچستان جمعه در کرمان ارتفاعات سیستان و بلوچستان جنوب یزد و شمال و شرق فارس شنبه در کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان شمال و غرب هرمزگان و شمال و جنوب فارس و یکشنبه در شمال و شرق فارس جنوب یزد و غرب کرمان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

طی پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل به تناوب وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد. طی این مدت در استان خوزستان نیز وزش باد به نسبت شدید گاهی با خیزش گردوخاک رخ می‌دهد. همچنین بعد از ظهر امروز نیز در استان‌های البرز تهران و قم وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می‌شود. خلیج فارس روز‌های چهارشنبه تا جمعه و دریای خزر پنجشنبه و جمعه مواج است

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار