گوناگون

این رسم غلط عروسی را به عزا تبدیل کرد!

این رسم غلط عروسی را به عزا تبدیل کرد!

پارسینه: رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی در شهرستان قیروکارزین، ۲ نفر از شهروندان به قتل رسیدند و پنج نفر نیز زخمی و روانه بیمارستان شدند.

سرهنگ حمید افرامن چهارشنبه در این باره به خبرنگاران گفت: شامگاه سه‌شنبه نهم اسفندماه ۱۴۰۱ در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی منجر به قتل در روستای "کردیل" بخش افزر شهرستان قیروکارزین، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

به نقل از ایرنا؛ وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی ۳۸ ساله در یک عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت افراد حاضر در مراسم تیراندازی کرده که منجر به مرگ یک پسر و یک دختر ۹ ساله و مجروح شدن پنج نفر دیگر شده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: ماموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل به همراه اسلحه شکاری خود را به پلیس معرفی و تسلیم قانون شد.

افرامن با اشاره به اینکه قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، تصریح کرد: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود بنابراین از شهروندان درخواست می‌شود که به هیچ عنوان در مراسم‌های مختلف برای شادی کردن از اسلحه استفاده نکنند که برابر قانون به شدت با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

شهرستان قیروکارزین در فاصله ۲۱۸ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار