گوناگون

توزیع اقلام ضروری و بهداشتی در کوهرنگ

توزیع اقلام ضروری و بهداشتی در کوهرنگ

پارسینه: وزیر کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری دستور داد تا به تعداد نیاز بالگرد برای تسریع در امر امدادرسانی به مردم این استان اختصاص یابد، این بالگردها به منظور توزیع اقلام ضروری نظیر آرد، مواد غذایی و لوازم بهداشتی در مناطق سخت گذر و محاصره در برف بزودی وارد استان می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، احمد وحیدی ۲۷ بهمن‌ماه در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران این استان دستور داد تا به تعداد نیاز بالگرد برای تسریع در امر امدادرسانی به مردم این استان اختصاص یابد.

به نقل از ایسنا؛ وی افزود: این بالگرد‌ها به منظور توزیع اقلام ضروری نظیر آرد، مواد غذایی و لوازم بهداشتی در مناطق سخت گذر و محاصره در برف بزودی وارد استان می‌شود.

وزیر کشور ادامه داد: همچنین تعدادی ماشین آلات و تجهیزات برف روب از استان‌های فارس، اصفهان و خرم آباد برای بازگشایی محور‌های روستایی به تجهیزات استان اضافه می‌شود.

در این نشست استاندار چهارمحال و بختیاری گزارشی از وضعیت راه‌های روستایی و نحوه امدادرسانی و خدمات رسانی به مردم استان به ویژه در شهرستان کوهرنگ ارائه داد.

ارسال ۳۰۰ بسته غذایی به شهرستان کوهرنگ

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از ارسال ۳۰۰ بسته مواد غذایی ۷۲ ساعته به شهرستان کوهرنگ خبر داد.

بنابر اعلام سایت جمعیت هلال احمر، مسعود مثنوی در این باره اظهارکرد: به دنبال فعالیت سامانه بارشی در استان و اعلام وضعیت قرمز و بحرانی در شهرستان کوهرنگ، وزیر کشور به همراه دبیرکل جمعیت هلال احمر به چهارمحال و بختیاری سفر کردند تا به شهرستان کوهرنگ رفته و از نزدیک نحوه امداد و خدمات رسانی به مردم گرفتار در برف و کولاک این شهرستان را بررسی و میزان خسارات وارده را ارزیابی کنند.

وی با اشاره به اعزام نیرو‌های امدادی به کوهرنگ، افزود: محموله‌ای شامل ۳۰۰ بسته غذایی۷۲ ساعته، ۲۰۰ تخته موکت و ۲۰۰ تخته پتو به شهرستان کوهرنگ ارسال شد تا در بین مردم توزیع شود.

مثنوی اضافه کرد: امدادرسانی به شهرستان کوهرنگ تا ایجاد شرایط عادی همچنان ادامه دارد. شهرستان کوهرنگ در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

بازدید میدانی دبیرکل هلال احمر از مناطق محاصره در برف کوهرنگ

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی دبیرکل هلال احمر به همراه وزیر کشور با حضور در کوهرنگ از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت و بر تسریع در امدادرسانی تاکید کرد.

راه ارتباطی برخی روستا‌های چهارمحال و بختیاری هنوز مسدود است

احمد وحیدی ۲۷ بهمن‌ماه در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری برای بررسی آخرین وضعیت استان در پی بارش سنگین برف در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دستگاه‌های امدادی و خدماتی تلاش‌های بسیاری در این ایام داشتند و برای بررسی آخرین وضعیت استان این سفر انجام شد.

وزیر کشور با بیان اینکه راه ارتباطی برخی روستا‌ها در چهارمحال و بختیاری هنوز مسدود است، گفت: ماشین‌آلات راهداری برای استان نیاز بوده و تعداد قابل توجهی نیز به استان وارد شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار