گوناگون

توصیه جالب چمران به تهرانی‌ها در روز‌های سرد خبرساز شد!

توصیه جالب چمران به تهرانی‌ها در روز‌های سرد خبرساز شد!

پارسینه: چمران به مسئله سرمای شدید حاکم در کشور اشاره کرد و گفت: مسئله سرمای سراسری کشور و کمبود گاز مسئله پر اهمیتی است؛ لذا درخواست ما از مردم همکاری در این زمینه است تا خودشان به خودشان یاری برسانند تا مردم در شهر‌های سردسیر شمالی آسیب نبینند.

چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سرما و برودت سراسری هوا در کشور از مردم درخواست کرد تا در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران در آغاز جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: امروز جلسه خاص شورای شهر تهران را آغاز می‌کنیم. روز ۲۶ دیماه سالروز فرار شاه معدوم از کشور است و حتما کسانی که سن‌شان قد می‌دهد یادشان هست که روز فرار شاه معدوم یکی از روز‌های بسیار خوشحال کننده ملت ما بود که با استقبال پرشور مردم در همه کشور مواجه شد و روز عجیب و فراموش نشدنی برای همه ملت بود.

وی افزود: البته ما باید درس عبرت بگیریم و به گونه‌ای باشیم که مردم از رفتن ما خوشحال نشوند و از رفتن ما ناراحت شوند.

وی ادامه داد: امیدواریم انقلاب اسلامی که با این تلاش‌ها به بار نشسته و پس از ۴۴ سال به پیش رفته است به لطف الهی و به برکت خون شهدا و همت مردان و زنان انقلابی همچنان به جلو به پیش برود و هر روز شاهد پیشرفت‌های بیشتر کشور باشیم. اگرچه مشکلات فراوان است و دشمن هم آرام نمی‌نشیند و هر روز ما را با مشکلات جدیدی مواجه خواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود در تشریح حوادث روز به موضوع اهانت نشریه شارلی ابدو به ساحت ولایت، مرجعیت، روحانیت و رهبریت تشیع اشاره کرد و افزود: برای ما و مردم ما این اهانت بسیار سنگین است. این نشریه سابقه زشت و اهانت باری در این مسائل دارد. پیشتر نیز به پیامبر اسلام اهانت کرد و حالا به مرجعیت شیعه، روشی که صهیونیست‌ها پیش گرفتند و با این حرکت‌های فرهنگی می‌خواهند به انقلاب اسلامی، رهبریت ما و همبستگی ما آسیب بزنند. البته از سوی دیگر این مسئله حاکی از بهت و عصبانیت آنهاست.

چمران به مسئله سرمای شدید حاکم در کشور اشاره کرد و افزود: مسئله سرمای سراسری کشور و کمبود گاز مسئله پر اهمیتی است؛ لذا درخواست ما از مردم همکاری در این زمینه است تا خودشان به خودشان یاری برسانند تا مردم در شهر‌های سردسیر شمالی آسیب نبینند.

ارسال نظر

 • ناشناس

  تو که رفته بودی پس چرا دوباره برگشتی

 • ناشناس

  چه بسیار افراد نالایقی که به اعتبار برادر و پدر و... بر مسند قدرت نشسته اند و ولکن ...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار