گوناگون

دستگیری یک مجرم فیس بوکی در بوشهر

پارسینه: جهانشیری اعلام کرد: با پی جویی‌های فنی و پلیسی انجام شده آدرس گرداننده اصلی صفحه مورد نظر شناسایی و پس از اخذ مجوزهای لازم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در بوشهر دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای استان بوشهر گفت: فردی که در فیس بوک اقدام به انتشار مطالب توهین آمیز می‌کرد، دستگیر شد.

محمدرضا جهانشیری اظهار داشت: تیم رصد این پلیس در بررسی‌های شبانه روزی، وبلاگی را شناسایی که گرداننده آن مبادرت به انتشار محتوای توهین‌آمیز نسبت به یکی از ارگان‌های دولتی استان بوشهر می‌کرد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی استان بوشهر افزود: با شناسایی این صفحه، تلاش برای شناسایی عامل اصلی صفحه مذکور به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

جهانشیری اعلام کرد: با پی جویی‌های فنی و پلیسی انجام شده آدرس گرداننده اصلی صفحه مورد نظر شناسایی و پس از اخذ مجوزهای لازم قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در بوشهر دستگیر شد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: متهم با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضایی به دادسرا داده شد.

جهانشیری در این راستا به آن دسته از افرادی که در پوشش فضای مجازی اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف گرفته‌اند هشدار داد و افزود: برخورد پلیس فتا با این گونه هنجارشکنان برخورد جدی، قاطع و قانونی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار