گوناگون

دردسر گشت‌زنی با موتور برای سارقان سمنانی

دردسر گشت‌زنی با موتور برای سارقان سمنانی

پارسینه: جانشین انتظامی استان سمنان از دستگیری سارقانی که سرقت میلیاردی انجام دادند خبر داد و گفت: این سارقان بعد از دستگیری به انجام ۲۶ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ سید علی میر احمدی، اظهار داشت: سارقان به ۲۶ فقره انواع سرقت به ارزش تقریبی بیش از ۱۱ میلیارد ریال در شهرستان آرادان اعتراف کردند.

رکنا نوشت: وی درباره نحوه دستگیری این سارقان گفت: در پی افزایش وقوع سرقت در یکی از روستاهای شهرستان آرادان با یک نوع شیوه و شگرد، تیمی متشکل از پلیس‌های تخصصی مأمور به دستگیری سارق یا سارقان پرونده‌ها شدند.

میراحمدی به اجرای گشت‌های منظم و برنامه‌ریزی شده در همین راستا خبر داد و اضافه کرد: سرانجام مأموران انتظامی حین گشت‌زنی به‌صورت نامحسوس، به یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک مظنون که آن‌ها به محض مشاهده مأموران از محل متواری می‌شوند.

وی با بیان اینکه پلیس پس از تعقیب و مراقبت موتورسیکلت، راکب را دستگیر و ترک‌نشین آن از محل متواری می‌شود، تصریح کرد: در بازرسی وسایل همراه متهم، دیلم، پیچ‌گوشتی، انبر قفلی و چاقو کشف شد.

جانشین انتظامی استان سمنان اضافه کرد: راکب ۳۰ ساله در بازجویی پلیس محل اختفاء همدست خود را اعتراف که پس از هماهنگی قضایی متهم دیگر پرونده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

میراحمدی به تحقیقات فنی و پلیسی مأموران از متهمان اشاره و اذعان داشت: هر دو متهم در مجموع سارقان به ۲۶ فقره انواع سرقت از جمله سرقت احشام، اماکن خصوصی و منزل اعتراف کردند.

جانشین انتظامی استان، گفت: بنابر نظر کارشناسان ارزش سرقت‌های صورت گرفته توسط متهمان را بیش از ۱۱ میلیارد ریال عنوان و از شهروندان خواست، علاوه بر توجه به هشدارهای پیشگیرانه و انتظامی، در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار