گوناگون

روایت رییس پلیس تهران از یک کودک‌ربایی تا دستگیری آدم‌ربایان

روایت رییس پلیس تهران از یک کودک‌ربایی تا دستگیری آدم‌ربایان

پارسینه: رییس پلیس پایتخت از کشف یک پرونده کودک‌ربایی میلیاردی خبر داد.

به گزارش پارسینه ؛ سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران درباره پرونده ربایش یک کودک توسط کودک‌ربایان گفت: حدود ۱۰ روز پیش هنگامی که فرزند یکی از خانواده‌ها به نام مجتبی که ۱۰ سال داشت اول صبح در حال رفتن به مدرسه توسط آدم ربایان ربوده‌ شد. این خانواده در شهریار و منطقه دولت‌آباد زندگی می‌کردند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که پس از چند ساعت همکاران ما در پلیس آگاهی از این ماجرا باخبر شدند و تیم‌های ویژه عملیاتی پلیس آگاهی پایتخت کار خود را آغاز کردند، گفت: پیدا کردن این کودک بسیار پیچیده بود.آدم‌ربایان بعد از ربودن کودک به استان قم رفتند و کودک را در یک مخفیگاه نگهداری می‌کردند و در ادامه از خانواده کودک درخواست پول کردند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان مبلغ درخواستی آدم‌ربایان تصریح کرد: آدم‌ربایان در ابتدا مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پول نقد می‌خواستند. در ادامه این افراد درخواست کردند که این ۱۰ میلیارد تومان به صورت رمز ارز برایشان واریز شود.

رحیمی گفت: با آموزش هایی که ماموران پلیس آگاهی به خانواده این کودک دادند پلیس تلاش کرد تا سرنخ‌هایی در این پرونده پیدا کند که در نهایت در یک عملیات ۱۰ روزه تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی نتیجه‌بخش بود و کودک در محل مشخص شده پیدا شد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: ماموران پلیس با استفاده از راه‌های کشف علمی جرم نقطه و محل آدم ربایان را پیدا کردند و شب گذشته در یک عملیات که توسط چهار تیم عملیاتی ویژه اجرا شد، به محل گروگان گیران یورش بردند و دو گروگان گیر دستگیر شدند.

رحیمی با بیان اینکه کودک در محل سالم و سلامت پیدا شد، گفت: این اقدام از آن جهت ویژه است که پلیس هیچ‌گونه سرنخی از آدم ربایان نداشت.

رحیمی تاکید کرد: افتخار ما برقراری نظم و امنیت برای شهروندان است. افرادی که دنبال این اقدامات هستند و می‌خواهند نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند بدانند پلیس در تمام زمان‌ها و مقاطع قاطعانه و قدرتمندانه در مقابل آنها ایستاده است و برخورد قانونی را با آنها انجام خواهد داد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار