گوناگون

روایت تازه از ماجرای کشته شدن نیکا شاکرمی!

روایت تازه از ماجرای کشته شدن نیکا شاکرمی!

پارسینه: بازپرس جنایی جزئیات مرگ نیکا شاکرمی را فاش کرد.

رکنا نوشت: رسیدگی به مرگ مشکوک دختر جوان به نام نیکا شا کرمی که در این روز‌های حساس کشور جنجالی شده بود در تاریخ ۳۰ شهریور امسال با کشف جسد او در پشت بام خانه‌ای واقع در حوالی خیابان انقلاب در دستور کار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

بلافاصله بازپرس ویژه قتل تهران به همراه تیم جنایی در محل حادثه حاضر شدند. بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که دختر جوان مجهول الهویه‌ای بی جان در پشت بام خانه مذکور افتاده بود. کوله پشتی و گوشی تلفن همراه او نیز همراهش بود.

در بررسی‌های بعدی مشخص شد که هویت این دختر نیکا شا کرمی بوده و خانواده او که قبلا اعلام فقدانی کرده بودند جسد او را شناسایی کرده و تحویل گرفتند.

مطابق تحقیقات صورت گرفته و فیلم به دست آمده از دوربین‌های مدار بسته، مشخص شد حدود ساعت ۱۰ شب نیکا شا کرمی، در حالی که در خیابان قدم می‌زد؛ بدون اینکه کسی او را تعقیب کند یا با کسی درگیر باشد وارد ساختمان مذکور شد که جسدش در آنجا کشف شد.

همچنین در بررسی‌های ابتدایی به نظر می‌رسد که سقوط از ارتفاع علت مرگ او باشد، اما نتیجه معاینات پزشکی قانونی هنوز مشخص نیست.

در ادامه تحقیقات ۸ نفر از ساکنین ساختمان برای تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک نیکا شا کرمی بازداشت شده و در شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران تحت تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.

در حالی که این افراد تا این لحظه هرگونه ارتباطی با این پرونده را منکر شده و همچنین منکر سابقه آشنایی با نیکا شاه کرمی و حتی رویت او در محل حادثه هستند تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.

بازپرس پرونده به رکنا گفت: فیلمی وجود دارد که نشان دهنده جزییات این اتفاق است که به روئیت خانواده نیکا شاه کرمی و وکیل آن‌ها خواهد رسید و تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که موضوع دخالت نیرو‌های امنیتی و پلیس در این پرونده منتفی است.

شایان ذکر است که متهمین در اظهارات خود گفتند که شغل کارگری دارند و شب حادثه در پارکینگ خانه مشغول استراحت بودند.

رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک نیکا شا کرمی در شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران در جریان رسیدگی است.

با دستور محمد شهریاری دادستان جنایی تهران این پرونده با حساسیت دقیقی تحت بررسی قرار دارد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  دختر بی گناه مردم را می کشند بعد روایت سازی شروع می‌شود هر دروغی می گویند جز حقیقت چون شرم آور است

 • شیرین صفوی

  مرک بر بازیگران کومله و پژاک

 • یه آشنا

  پارسینه باز مزدوران اسرائیل مثل اون ناشناس بالا اومدن این جا رو هم به اغتشاش بکشونن جلو افتادن عقب نیفتن کشتیم ؟؟ ما ؟؟ یا شما آدمخوار ها

 • یه آشنا

  ناشناس اینجا وطن ماست ما با بدی و خوبی اش داریم میسازیم تو سختی هم باشیم واسه وطن حرف نمیزنیم چون میدونیم شماها بیاین همین وطن هم شهر به شهر پاسپورتی و ویزایی میکنید مثل کشور کردستان که میخواین درست کنید شماها گم بشید که واسه هر فحش و کثافت کاری تون میلی متری پول واریز میکنن ما جایی نداریم بریم همینجا میمونیم تا تو دق کنی ! گمشو برو والا دهن باز میکنم میگم الان از تو چه شرایطی اومدی بیرون مزدور

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار