گوناگون

قتل بی رحمانه نگهبان ۱۸ ساله در ایرانشهر

قتل بی رحمانه نگهبان ۱۸ ساله در ایرانشهر

پارسینه: عاملان قتل نگهبان ۱۸ ساله ساختمان نیمه ساز در ایرانشهر پس از یک سال با تلاش پلیس دستگیر شدند.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: شهریور سال گذشته در اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل شهروندی در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر، بلافاصله اکیپی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با حضور در صحنه جرم بررسی موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

در بررسی اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی و در تحقیقات میدانی در محل مشخص شد ۳ مرد مسلح با در دست داشتن کلت برای سرقت از ساختمان نیمه‌کاره وارد آنجا شدند، اما وقتی با ۲ نگهبان ساختمان روبه‌رو می‌شوند شروع به تیراندازی کرده و یکی از نگهبانان که جوان ۱۸ ساله‌ای بود از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

نگهبان دوم نیز از پهلو مورد اصابت گلوله قرار گرفته و زخمی شده بود یکی از متهمان که حین فرار از صحنه جرم دچار مصدومیت شده بود با حضور اهالی محل دستگیر و تحویل مأموران شد، اما دو نفر دیگر متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: کارآگاهان دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود، متهمین مورد نظر را شناسایی و تحقیقات تخصصی خود را برای دستگیری آنان آغاز کردند. ​​​​​​

با توجه به متواری بودن قاتلان، تلاش پلیس برای دستگیری آنان ادامه داشت تا اینکه تیم رسیدگی کننده به پرونده چند روز قبل با اشراف اطلاعاتی خود سرنخ‌هایی از محل اختفای متهمین در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر به دست آوردند و در نهایت با تلاش پلیس، مخفیگاه قاتلان فراری شناسایی شد و متهمان در عملیاتی ضربتی پس از یک سال فرار و زندگی مخفیانه دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی صورت گرفته متهمان انگیزه قتل را سرقت اعلام کردند که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار