گوناگون

جنجال استراحت گربه‌ ها روی تخت‌ های بیمارستانی کاشان | واکنش دانشگاه علوم پزشکی + عکس

جنجال استراحت گربه‌ ها روی تخت‌ های بیمارستانی کاشان | واکنش دانشگاه علوم پزشکی + عکس

پارسینه: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در ارتباط با انتشار فیلم گربه‌های خوابیده بر روی برخی از تخت های بیمارستان شهید بهشتی کاشان، توضیحاتی ارائه کرد.

اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن گربه هایی‌ را نشان می دهد که بدون هیچ دغدغه ای بر روی برخی از تخت های بیمارستان شهید بهشتی کاشان خوابیده اند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این ارتباط توضیحاتی ارائه کرده است:

اسلاید تصویری تهیه شده « گربه های در حال استراحت روی تخت در گرمای تابستان »، مربوط به تختهای مازاد بر ظرفیت عادی اورژانس است که در فضای راهرو خارج از ساختمان اصلی بیمارستان و به دور از آفتاب نگهداری شه، تا در موارد نیاز فوری اورژانس و ورود مصدومین زیاد حوادث شهری و جاده ای، پس از نظافت و ملحفه شدن، بصورت فوری برای مصدومین استفاده شود.

بیمارستان شهید بهشتی به جهت احداث در محوطه دشتی بزرگ و راههای دسترسی زیاد، همیشه در دسترس گربه های خانگی بوده که واحد بهداشت و امور عمومی بیمارستان همواره؛ با انواع روشهای گربه گیری، آنها را گرفته و در نقطه ای دور از بیمارستان رها می‌نماید.

با وجود توصیه های مکرر و اکید واحد بهداشت محیط بیمارستان، به جهت حس حیوان دوستی بخشی از بیماران، همراهان، دانشجویان و حتی بعضی از پرسنل و ارائه مقداری از مواد غذایی خود به گربه های اطراف بیمارستان و حتی بعضا نوازش و اخذ عکس و فیلم مهربانانه!، همیشه با معضل تمایل و جذب این حیوان خانگی به اطراف مردم در بیمارستان شهید بهشتی مواجه هستیم و لازم است همشهریان محترم نیز در این خصوص با واحد بهداشت و امور عمومی بیمارستان همراهی نموده و با عدم ارائه غذا به گربه ها در بیمارستان در مسیر ارتقاء بهداشت مرکز را یاری رسانند.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  میکروب و ویروس تمام‌

 • ناشناس

  بعید نیست که حضور این همه گربه در بیمارستان به علت حضور وسیع موش ها باشد. در ایران که بهداشت نه درست فهمیده شده و نه درست اجرا و رعایت می شود. موش ها در همه جا جذب کننده ی گربه ها به آنجا هستند. اما وجود موش در بیمارستان یعنی ترخیص بیماران به قبرستان و باید از آنجا فرار کرد.

 • ناشناس

  این حرف از آن جهت درست نیست که روی تخت ها هیچ اثری از گرد و غبار نیست و معلوم است که از آنها استفاده می شود

 • حمید

  بعضیا یعنی هرچی از تراوشات ذهن مریضشون در میاد مینویسن. آخه نادون در ایران بهداشت درست فهمیده نشده؟ تمیز تر از ایرانی‌ها کجای دنیا پیدا میشه ؟ غربزده بدبخت ، تو ایران مسواک زدن قدمت ۱۴۰۰ ساله داره. مسواکی که تو اروپا سیصد سال نیست رایج شده. از بعد اسلام هم که بهداشت و نظافت فردی جزو آداب مردم ایران شد، تو اروپا تو سال ۲۰۲۲ هنوز توالت هاشون آب نداره ، خودتحقیر بدبخت

 • سبحان شاهمرادی اصولگرا

  گربه باعث شوم بودن هستش و باعث بدیمنی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار