گوناگون

لحظه هولناک از فریب و ربودن پسر ١٠ساله توسط قاتل ١٩ساله + فیلم

لحظه هولناک از فریب و ربودن پسر ١٠ساله توسط قاتل ١٩ساله + فیلم

پارسینه: جسد پسر بچه ۱۰ ساله، سه روز بعد از ربودن و اعتراف قاتل به خفه کردن او در بیابان هاى حاشیه شهر دماوند کشف شد.

هفته گذشته خانواده‌ای با مراجعه به پلیس خبر از ناپدید شدن پسربچه ۱۰ساله‌شان دادند. به گفته آنها، پسرشان برای بازی از مجتمع مسکونی‌شان در حوالی شهرک مسکن مهر گیلاوند خارج شده و دیگر به خانه بازنگشته بود. خانواده این کودک می‌گفتند پسرشان دارای معلولیت ذهنی بود و پس از ناپدید شدن وی همه جا را دنبالش گشته، اما اثری از او پیدا نکرده‌اند.

با اظهارات خانواده پسربچه گمشده، تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از وی آغاز شد. مأموران با حضور در محل زندگی پسربچه مسیر‌هایی را که احتمال می‌رفت وی از آنجا عبور کرده باشد تجسس کردند و در نهایت با بررسی دوربین‌های مداربسته به سرنخ مهمی دست یافتند. فیلم‌های ضبط شده از این حکایت داشت که کمی دورتر از محل زندگی پسربچه، پسر جوانی دست او را گرفته و با خود می‌برد.

همه شواهد از این حکایت داشت که پسربچه گمشده ربوده شده و تنها مظنون پرونده همان پسر جوانی بود که همراهش بود. دستور بازداشت این مظنون صادر شد و مأموران در جریان تحقیقات گسترده موفق شدند هویت او را شناسایی کنند.

محل زندگی پسر جوان در مجتمع کناری محل زندگی پسربچه گمشده بود و در این شرایط، وی توسط مأموران دستگیر و به اداره آگاهی منتقل شد. متهم اگرچه در ابتدا تلاش می‌کرد خود را بی‌گناه معرفی کند و مدعی بود که از سرنوشت پسربچه خبر ندارد، اما در نهایت اعترافات هولناکی به زبان آورد که نشان از قتل پسربچه گمشده داشت.

او اعتراف کرد که روز حادثه با دیدن پسربچه به سمت او رفته و به وی خوراکی داده و او را گول زده است. پس از آن نیز دست او را گرفته و از محل سکونتش دور کرده و در نهایت به قتل رسانده است. متهم ۱۹ساله مدعی بود که پس از ارتکاب این جنایت هولناک، جسد پسربچه را مخفیانه به حوالی شهرک جیلاردنو برده و آنجا دفن کرده است.

این در حالی بود که با پیدا شدن جسد پسربچه گمشده، آثار خفگی روی گردن او مشهود بود و با اعترافات جوان جنایتکار وی بازداشت شد و به‌گفته سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی شرق استان تهران، تحقیقات برای مشخص شدن علت اصلی جنایت و انگیزه متهم از قتل پسربچه خردسال ادامه دارد.

منبع: همشهری

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار