گوناگون

وزیر آموزش و پرورش: ثبت نام های دانش آموزان در مدارس با جدیت و شفافیت انجام شود

وزیر آموزش و پرورش: ثبت نام های دانش آموزان در مدارس با جدیت و شفافیت انجام شود

پارسینه: وزیر آموزش و پرورش گفت: باید در فرایند ثبت نام های دانش اموزان در مدارس جدیت و شفافیت ایجاد شود و همچنین جایی برای پاسخگویی به شکایات مردم درنظر گرفته شود.

یوسف نوری در ارتباط وب کنفرانسی با گردهمایی رؤسای ادارات ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سراسر کشور در شیراز گفت: از تلاش‌ها و زحمات و حضور مؤثر معلمین در دوران کرونا تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی ضمن اشاره به نظارت‌های دقیق و همه جانبه گفت: باید نظارت‌ها دربرگیرنده تمامی مناطق و مدارس اعم از شهر و روستا باشد. نوری گفت: شهریه‌های ثابت و غیرثابت در مدارس غیر دولتی کاملاً مشخص شود.

وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به برگزاری دوره‌های جبرانی تابستانه دانش آموزان گفت: دوره‌های تابستانه در قالب دوره‌های جبرانی آموزشی و پرورشی بصورت تلفیقی برگزار شود و صرفاً به آموزش پرداخته نشود.

نوری تصریح کرد: باید در فرایند ثبت نام‌های دانش آموزان در مدارس جدیت و شفافیت ایجاد شود و همچنین جایی برای پاسخگویی به شکایات مردم درنظر گرفته شود.

وی ضمن اشاره به نظام اداری و جدیت در اجرا گفت: برنامه‌های راهبردی تنها حدود ۱۰ درصد از مسیر می‌باشد و این اجرا است که ۹۰ درصد دیگر را دربر می‌گیرد پس باید در نظام اداری، اجرا را بیشتر جدی گرفته شود.

گردهمایی رؤسای اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ادارات کل آموزش و پرورش کشور در شیراز در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار