گوناگون

نجات ۱۰ نفر در آتش‌سوزی تهران‎پارس

پارسینه: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه در تهرانپارس خبر داد و گفت: با حضور به موقع آتش نشانان ۱۰ نفر از محل حادثه به سلامت خارج شدند.

سید جلال ملکی عصر چهارشنبه افزود: حوالی ساعت ۱۴ عصر امروز حادثه آتش سوزی ساختمان مسکونی در تهرانپارس خیابان ۱۸۰ شرقی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل نردبان، تشک نجات و خودرو تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در طبقه دوم یک واحد ۶۵ متری آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به واحدهای مجاور بود.ملکی با بیان اینکه بر اثر این آتش سوزی دود زیادی این ساختمان ۵ طبقه مسکونی را فراگرفته بود. خاطرنشان کرد: گروهی از آتش نشانان مشغول خاموش کردن آتش شدند و گروهی با استفاده از دستگاههای تنفسی مشغول نجات افراد محبوس شده در میان دود زیاد شدند.

وی یادآور شد: آتش نشانان موفق شدند ۱۰ نفر از ساکنان این ساختمان مسکونی را به سلامت خارج کنند که در این میان تنها دو نفر دچار دود گرفتگی خفیف شده بودند.سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش در ساعت ۱۵:۲۰ کاملا مهار شده تاکید کرد: آتش نشانان در محل مشغول عملیات لکه گیری هستند و در ادامه کارشناسان آتش نشانی مشغول بررسی علت وقوع این حادثه می شوند.


منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار