گوناگون

پیش بینی خروج برف و باران از تهران

پارسینه: اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان را در سه روز آینده صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزرش باد پیش بینی کرد.

براساس تحلیل آخرین خروجی مدل ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران طی سه روز آینده صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
براساس این گزارش، اواخر وقت امشب در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید دور از انتظار نیست.
اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشنیه دمای هوای پایتخت(ایستگاه مهرآباد) را برای امروز و فردا(جمعه و شنبه) به ترتیب (۳- و ۶) و (۱- و ۸) درجه سانتیگراد اعلام کرده است.
در این گزارش با اشاره به اینکه کمینه دمای هوای بیشتر شهرستان های استان فردا نیز زیر صفر درجه خواهد بود، آمده است: فردا(شنبه) امین آباد با کمینه دمای منفی هفت درجه سردترین و ورامین با بیشینه دمای ۹ درجه گرمترین نقاط استان خواهند بود.
براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های فیروزکوه - امین آباد با منفی ۱۰ درجه و فرودگاه امام خمینی(ره) با ۱۴ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

* ثبت بارندگی در تمام ایستگاه های هواشناسی استان تهران
براساس داده های ارائه شده در گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، تقریبا در تمامی ایستگاه های هواشناسی استان در ۲۴ ساعت گذشته بارندگی ثبت شده است که بیشترین آن با ۱۰.۶ میلی متر مربوط به ایستگاه آبعلی است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار