گوناگون

برخورد خاور با پژو ۴ قربانی داد/عکس

برخورد خاور با پژو 4 قربانی داد/عکس

پارسینه: عصر دیروز در اثر برخورد خاور و پژو در کیلومتر 12 جاده تسوج به سلماس خودرو سواری پژو دچار آتش‌سوزی شده و چهار سرنشین آن کشته شدند.

عصر دیروز در اثر برخورد خاور و پژو در کیلومتر 12 جاده تسوج به سلماس خودرو سواری پژو دچار آتش‌سوزی شده و چهار سرنشین آن کشته شدند.

به گزارش پارسینه،عصر دیروز در اثر برخورد دو دستگاه خاور بنز و پژو سواری در کیلومتر 12 جاده تسوج به سلماس خودرو سواری دچار آتش‌سوزی شد.
این سانحه باعث کشته شدن چهار نفر از سرنشینان سواری پژو و مجروح شدن راننده خاور شد که نیروهای امداد هلال احمر پایگاه شهید حسینی جمعیت هلال احمر تسوج جسد چهار نفر فوتی را رهاسازی کرده و یک نفر مصدوم توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی درباره این حادثه گفت: سانحه رانندگی در جاده تسوج ـ سلماس موجب کشته شدن چهار تن و مجروحیت یک نفر دیگر شد.

حبیب حسینقلی‌زاده افزود: این حادثه بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون خاور با یک دستگاه خودرو سواری پژو در کیلومتر 12 تسوج ـ سلماس امروز ساعت 15 رخ داد که موجب آتش گرفتن خودروی پژو شد.

وی گفت: با گزارش حادثه به اپراتوری شهرستان شبستر، پایگاه فوریت‌های قزلجه و امداد و نجات هلال احمر به محل اعزام شدند.

حسینقلی‌زاده گفت: تکنسین‌های اعزامی از فوت سرنشین‌های پژو خبر دادند و راننده کامیون که مصدوم شده بود به بیمارستان شبستر اعزام شد.ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار