گوناگون

پیام حماس به اسرائیل: حیثیت ارتش شما را با خاک یکسان می‌کنیم

پیام حماس به اسرائیل: حیثیت ارتش شما را با خاک یکسان می‌کنیم

شاخه نظامی جنبش حماس امروز پنجشنبه با انتشار یک ویدئوی جدید، صحنه‌هایی از تدارک رزمندگان مقاومت برای درهم کوبیدن ارتش اشغالگر که در حال پیشروی در رفح است را به نمایش گذاشت.

به گزارش مشرق، شاخه نظامی جنبش حماس امروز پنجشنبه با انتشار یک ویدئوی جدید، صحنه‌هایی از تدارک رزمندگان فلسطینی برای شلیک موشک و گلوله‌های خمپاره به سوی مواضع رژیم صهیونیستی منتشر کرد. این ویدئو تحت عنوان «حیثیت ارتش شما را با خاک یکسان می‌کنیم» (سندُکُ هیبَة جیشکُم) منتشر شد.
امروز کتائب القسام همچنین از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان صهیونیست در شرق شهر رفح با خمپاره‌های کالیبر 60 میلیمتری خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی از بامداد روز سه‌شنبه پیش حمله زمینی محدود علیه رفح را آغاز کرد و همزمان با پیشروی محدود با تانک‌ به طرف شرق رفح با وجود درگیری شدید با نیروهای مقاومت، گذرگاه رفح را تحت اشغال خود درآورد و مانع خروج بیماران و زخمی‌ها از این گذرگاه و ورود کامیون‌های حاوی دارو و مواد بهداشتی برای بیمارستان‌ها شد.عضو دفتر سیاسی جنبش حماس عزت الرشق پیش از حمله زمینی ارتش اشغالگر به شرق رفح هشدار داده بود که « آنها ما را به عملیات زمینی علیه رفح تهدید می‌کنند و ما قول می‌دهیم که آنها را شکست دهیم».

 

حجم ویدیو: 1.78M | مدت زمان ویدیو: 00:01:04 دانلود ویدیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار