گوناگون

ترامپ ۹۰۰۰ دلار جریمه شد!

ترامپ ۹۰۰۰ دلار جریمه شد!

قاضی دادگاه نیویورک ترامپ را به دلیل اهانت به دادگاه به پرداخت ۹۰۰۰ دلار جریمه محکوم کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فرارو؛ خبرگزاری آژانس فرانس پرس امروز سه شنبه در حساب کاربری خود در ایکس (توییتر سابق) از حکم دادگاه نیویورک برای جریمه ترامپ خبر داد.

بر اساس اعلام این رسانه، دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا در جریان محاکمه اش در نیویورک به دلیل اهانت به دادگاه ۹ هزار دلار جریمه شده است.

قاضی دادگاه نیویورک، امروز دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را به پرداخت ۹ هزار دلار جریمه محکوم کرد و اخطار داد که تداوم نقض ممنوعیت صحبت درباره دادگاه، می‌تواند منجر به بازداشت او شود.

بر اساس دستور قاضی «خوان مرچان» دونالد ترامپ اجازه ندارد هرگونه حمله کلامی علیه شاهدان، اعضای هیأت منصفه یا کارکنان دادگاه و نزدیکان آن‌ها انجام دهد.

دادگاه نیویورک ترامپ را ۹۰۰۰ دلار جریمه کرد

«مرچان» به ازای هر مورد نقض این دستور، هزار دلار جریمه برای ترامپ در نظر گرفت و دستور داد ۷ نوشته او که «توهین آمیز» بود از شبکه اجتماعی تروث‌سوشال و وب سایت کارزار تبلیغاتی او حذف شود.

قاضی مذکور هنگام صدور این حکم گفت: بدین وسیله، به متهم هشدار داده شد که دادگاه تداوم نقض آگاهانه دستورات قانونی اش را نمی‌پذیرد و اگر ضروری و مناسب بداند، بازداشت تنبیهی اعمال خواهد کرد.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به جعل سوابق تجاری مربوط به پرداختی در سال ۲۰۱۶ به استورمی دنیلز، ستاره سابق فیلم‌های غیراخلاقی متهم شده است.

 

ارسال نظر

 • ناشناس

  ترامپ تا کنون بارها به دلایل مفاسد جنسی و تقلب در پرداخت مالیات در قبل از ریاست جمهوری و دست داشتن در آشوب و خارج کردن اسناد طبقه بندی شده از کاخ سفید در زمان ریاست جمهوری در دادگاه های مختلف امریکا محاکمه و در همه اتهامات قبل از ریاست جمهوری محکوم به پرداخت جرایم سنگین مالی شده و جرایم بعد از ریاست جمهوری اش نیز در حال رسیدگی است بعد یک همچین آدم مفسدی یک دوره رئیس جمهور امریکا بوده و برای انتخابات پیش رو نیز محتمل ترین گزینه برای پیروزی است و برای چنین کشوری باید از ته دل گریست که شخص اولش فردی فاسق و جاعل و سارق و آشوبگر همچون ترامپ است

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار