گوناگون

نمایندگی رسمی یاسکاوا در ایران

نمایندگی رسمی یاسکاوا در ایران

آیا میدانید « نمایندگی یاسکاوا در ایران کیست؟» یا «بین این همه نمایندگی کدام یک معتبر است؟» یا «آیا یاسکاوا نمایندگی رسمی در ایران دارد؟» ما در اینجا تمام این سوالات جواب می‌دهیم.

شاید یکی از سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است این باشد که « نمایندگی یاسکاوا در ایران کیست؟» یا «بین این همه نمایندگی کدام یک معتبر است؟» یا «آیا یاسکاوا نمایندگی رسمی در ایران دارد؟». به همین دلیل رسانه ما در این زمینه تحقیقاتی انجام داده است که در اینجا تمام این سوالات جواب می‌دهیم.

نمایندگی یاسکاوا در ایران

واضح باید گفت هیچ نمایندگی یاسکاوا در ایران بطور رسمی وجود ندارد، چرا که متاسفانه کشور ما تحریم بوده و در حال حاضر این امر امکان‌پذیر نمی‌باشد.

اما به جرعت و اطمینان کامل طبق تحقیقات انجام شده از سمت ما، می‌توانیم اعلام کنیم که شرکت نیرونوین از بزرگترین واردکنندگان محصولات اصلی و اورجینال برند یاسکاوا (YASKAWA) در ایران می‌باشد.

استفاده از عباراتی همچون نمایندگی یاسکاوا در ایران، نمایندگی یاسکاوا قم، نمایندگی اینورتر یاسکاوا در اصفهان، نمایندگی یاسکاوا در لاله زار و استفاده از کلیه جملات نمایندگی یاسکاوا صرفاْ‌ جهت هدایت مشتری‌ها به سمت کانال‌های خرید بوده و منظور همان واردکنندگان یا فروشندگان محصولات برند یاسکاوا می‌باشند.

در واقع نمایندگی درایو یاسکاوا در حال حاضر در ایران غیر رسمی می‌باشد، هرچند که شما می‌توانید محصولات اصلی و اورجینال آن را از شرکت‌های معتبر در ایران، از جمله شرکت نیرونوین تهیه و استفاده کنید.

در ادامه به بررسی برخی از محصولات شرکت نیرونوین می‌پردازیم.

اینورتر یاسکاوا

اینورتر یاسکاوا ، که با نام درایو AC نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای الکترونیکی است که سرعت و گشتاور موتورهای AC را کنترل می‌کند.اینورترها در طیف وسیعی از صنایع، از جمله صنایع فولاد، سیمان، نساجی، نفت و گاز، و ... کاربرد دارند.

مزایای استفاده از اینورتر یاسکاوا

کنترل دقیق سرعت و گشتاور موتور: اینورتر یاسکاوا به شما امکان می‌دهد تا سرعت و گشتاور موتور را با دقت بالا کنترل کنید، که منجر به افزایش کارایی و راندمان سیستم می‌شود.

کاهش مصرف انرژی: اینورتر یاسکاوا با تنظیم سرعت موتور متناسب با بار، به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند.

افزایش طول عمر موتور: از دیگر کاربردهای اینورتر یاسکاوا کنترل  شتاب و توقف موتور است ؛ که به افزایش طول عمر آن کمک می‌کند.

کاهش نویز و ارتعاش: اینورتر یاسکاوا با حذف نوسانات برق، کاهش نویز و ارتعاش موتور را بهبود میبخشد

افزایش ایمنی: یاسکاوا با ارائه قابلیت‌هایی مانند ترمز سریع و حفاظت در برابر اضافه بار، به افزایش ایمنی سیستم کمک می‌کند.

اینورتر یاسکاوا

مقاومت ترمز

مقاومت ترمز وسیله‌ای است که انرژی اضافی تولید شده توسط موتور AC را به گرما تبدیل می‌کند. از مقاومت ترمز در کاربردهایی استفاده می‌شود که موتور باید به سرعت متوقف شود یا در هنگام ترمز، انرژی زیادی تولید شود.

مزایای استفاده از مقاومت ترمز

توقف سریع و ایمن موتور: مقاومت ترمز به توقف سریع و ایمن موتور AC کمک می‌کند.

کاهش سایش و پارگی موتور: همچنین مقاومت ترمز با کاهش زمان ترمز، به کاهش سایش و پارگی موتور کمک می‌کند.

افزایش طول عمر موتور: یکی از کاربردهای مفید مقاومت ترمز خنک کردن موتور میباشد که منجر به افزایش طول عمر آن میگردد.

انتخاب اینورتر یاسکاوا و مقاومت ترمز مناسب

انتخاب اینورتر یاسکاوا و مقاومت ترمز مناسب به عوامل مختلفی از جمله نوع موتور، گشتاور مورد نیاز، سرعت مورد نیاز، و شرایط محیطی بستگی دارد. برای انتخاب اینورتر یاسکاوا و مقاومت ترمز مناسب، می‌توانید از مشاوره متخصصان نمایندگی یاسکاوا استفاده کنید

صنایعی که از اینورتر یاسکاوا و مقاومت ترمز استفاده می‌کنند

 • صنعت فولاد: در صنعت فولاد از اینورتر یاسکاوا برای کنترل نوار نقاله، رولینگ میل، و سایر تجهیزات استفاده می‌شود. مقاومت ترمز نیز در جرثقیل‌ها و بالابرهای مورد استفاده در این صنعت کاربرد دارد.
 • صنعت سیمان: در صنعت سیمان از اینورتر یاسکاوا برای کنترل نوار نقاله، آسیاب، و سایر تجهیزات استفاده می‌شود. مقاومت ترمز نیز در جرثقیل‌ها و بالابرهای مورد استفاده در این صنعت کاربرد دارد.
 • صنعت نساجی: در صنعت نساجی از اینورتر یاسکاوا برای کنترل ریسندگی، بافندگی، و سایر تجهیزات استفاده می‌شود. مقاومت ترمز نیز در جرثقیل‌ها و بالابرهای مورد استفاده در این صنعت کاربرد دارد.
 • صنعت نفت و گاز: در صنعت نفت و گاز از اینورتر یاسکاوا برای کنترل پمپ‌ها، فن‌ها، و سایر تجهیزات استفاده می‌شود. مقاومت ترمز نیز در جرثقیل‌ها و بالابرهای مورد استفاده در این صنعت کاربرد دارد.
 • صنعت آب و فاضلاب: در صنعت آب و فاضلاب از اینورتر یاسکاوا برای کنترل پمپ‌ها، لجن زداها، و سایر تجهیزات استفاده می‌شود.مقاومت ترمز نیز در جرثقیل‌ها و بالابرهای مورد استفاده در این صنعت کاربرد دارد.

نمایندگی یاسکاوا

معرفی برخی از محصولات محبوب یاسکاوا

اززمحبوب ترین اینورترهای یاسکاوا می‌توان به اینورترهای زیر اشاره نمود:

اینورتر سری GA500 

این سری از اینورترهای یاسکاوا برای کاربردهای عمومی مانند نوار نقاله، پمپ و فن مناسب است. این اینورترها دارای ویژگی‌هایی مانند کنترل دقیق سرعت و گشتاور، حفاظت در برابر اضافه بار، و راه اندازی و توقف هستند.

اینورتر سری U1000 

این سری از اینورترهای یاسکاوا برای کاربردهای سنگین مانند صنایع فولاد، سیمان و نساجی مناسب است. این اینورترها دارای ویژگی‌هایی مانند کنترل دقیق سرعت و گشتاور، فیلتر و حفاظت در برابر محیط‌های خشن هستند

مقاومت ترمز سری V1000

 این سری از مقاومت‌های ترمز یاسکاوا برای کاربردهایی که موتور باید به سرعت متوقف شود یا در هنگام ترمز، انرژی زیادی تولید شود، مناسب است. این مقاومت‌ها دارای ویژگی‌هایی مانند ظرفیت بالا، طراحی فشرده و عملکرد قابل اعتماد هستند.

چرا از نیرونوین خرید کنیم؟

سابقه و تجربه درخشان: نیرونوین با سابقه‌ای بیش از 20 سال در حوزه اتوماسیون صنعتی، از دانش و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است که احتمالا در رقبای آن کمتر مشاهده می‌کنید.

بزرگترین واردکننده: احتمالا بدانید که نیرونوین بزرگ‌ترین وارد کننده محصولات یاسکاوا در ایران می‌باشد که کارخانه جات و کسب و کارهای بزرگ از آن خرید می‌کنند. همچنین اکثر فروشگاه‌های دیگر محصولات خود را از اینجا خریداری می‌کنند و بعد در بازار می‌فروشند.

کیفیت محصولات و خدمات: تمامی محصولات یاسکاوا در جهان شناخته شده است و نیاز به تعریف از کیفیت ندارند. خدمات حرفه‌ای نیرو نوین به عنوان بزرگترین وارد کننده یاسکاوا در ایران، بین مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

قیمت مناسب: از آنجایی که این شرکت واردکننده اصلی محصولات در ایران می‌باشد، با قیمت پایین‌تری محصولات خود را می‌فروشد.

از نظر ما نیرونوین معتبرترین وارد کننده برای خرید محصولات یاسکاوا می‌باشد. امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده و اگر تجربه خرید از این فروشگاه رو داشتید خوشحال میشیم با ما به اشتراک بذارید.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار