گوناگون

قیمت خودرو امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ بازار صعودی شد + جدول

 قیمت خودرو امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳/ بازار صعودی شد + جدول

قیمت خودرو امروز، دو‌شنبه 11 تیر 1403، در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی روند صعودی گرفت.

به گزارش پارسینه و به نقل از تجارت نیوز، قیمت خودرو امروز دو‌شنبه 11 تیر 1403 رشد چشمگیری دارد. این افزایش قیمت هم در بین محصولات داخلی و هم در بین محصولات مونتاژی به چشم می‌خورد. البته تعداد معدودی از آنها همچنان روند ثابت یا کاهش قیمت داشته‌اند.

انتخابات ریاست جمهوری و فضای سیاسی حاکم بر بازارخودرو، معاملات را تغییر داده که در پی آن قیمت‌ خودروهای داخلی و خارجی در بیشتر محصولات افزایشی گزارش می‌شوند.

1~1

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی صبح امروز با افزایش شدید قیمت همراه شد.

پژو 207 دنده‌ای هیدرولیک و پژو 207 اتوماتیک پانوراما از دسته محصولات پرطرفدار شرکت ایران خودرو، هر کدام به ترتیب نسبت به روز گذشته خود افزایش 16 میلیون تومانی و 25 میلیون تومانی و با قیمت 763 میلیون تومان و یک میلیارد و 30 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

دنا پلاس (6 سرعته) و سورن پلاس دوگانه‌سوز از محصولات ایران خودرو، با رشد 23 میلیون تومانی و 19 میلیون و 500 هزار تومانی به قیمت 846 میلیون تومان و 796 میلیون تومان رسیدند.

ساینا S و کوییک R تیپ S از محصولات شرکت سایپا، صبح امروز هر کدام با رشد هفت میلیون و 500 هزار تومانی و 10 میلیون تومانی به نرخ 440 میلیون تومان و 433 میلیون تومان ارزش‌گذاری شدند.

شاهین G (سانروف) از دیگر محصولات سایپا، با افزایش شش میلیون تومانی به قیمت 733 میلیون تومان رسید.

2~1

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت محصولات مونتاژی همانند محصولات داخلی دستخوش تغییر شده‌اند، اما این تغییر نسبت به خودرو‌های داخلی از شیب کمتری برخوردار است.

تیگو7 پرو پرمیوم و آریزو 6 پرو از محصولات مدیران خودرو، نسبت به روز گذشته با افزایش چشمگیر 65 میلیون تومانی و 24 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 95 میلیون تومان و یک میلیارد و 610 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

X33 کراس (اتوماتیک) با صعود 20 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 220 میلیون تومان رسید.

کی‌ام‌سی J7 و هیوندای النترا از دسته محصولات لوکس شرکت کرمان موتور، با افزایش 39 میلیون تومانی و 70 میلیون تومانی هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و 770 میلیون تومان و دو میلیارد و 920 میلیون تومان معامله می‌شوند.

فیدلیتی پرستیژ (5 نفره) و لاماری ایما در دسته محصولات مونتاژی با صعود قیمتی 30 میلیون تومانی و 20 میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و 505 میلیون تومان و دو میلیارد و 100 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار