گوناگون

پیش بینی بورس امروز یک‌شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳

 پیش بینی بورس امروز یک‌شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳

پیش بینی بورس امروز یک‌شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ به چه صورت است؟

به گزارش پارسینه به نقل از تازه نیوز، در پایان معاملات اولین روز کاری هفته جاری، دماسنج اصلی تالار شیشه‌ای با رشد ۰.۵۲ درصدی، معادل ۱۰ هزار و ۸۹۲ واحد از ارتفاع این شاخص، در سطح دو میلیون و ۹۶ هزار و ۲۴ واحدی قرار گرفت. رشد ارتفاع نماگر اصلی بازار سرمایه در حالی اتفاق افتاد که شاخص هم‌وزن به‌‌‌عنوان نشان‌دهنده روند عمومی قیمت شرکت‌های کوچک و متوسط، عملکردی موازی به ثبت رساند. شاخص هم‌وزن نیز با رشد ۰.۸ درصدی (معادل پنج هزار و ۳۹۸ واحد) در پله ۶۷۸ هزار واحدی قرار گرفت.

معاملات بورس تهران در آینه آمار و ارقام

 

تابلو بورس اوراق بهادار تهران، ارزش معاملات خرد (سهام، حق تقدم و صندوق‌های سهامی) را در روز شنبه، چهار هزار و ۱۱ میلیارد تومان نشان می‌داد. این تابلو همچنین حجم معاملات روز شنبه را ۷.۲ میلیارد برگه سهم نشان می‌دهد.

از سوی دیگر، بررسی آمار مالکیت افراد حقیقی در این روز از خروج سرمایه آنها از بازار سهام حکایت دارد. شاخص ورود و خروج سرمایه در پایان معاملات روز شنبه بورس از خروج ۱۶۳ میلیارد تومانی پول حقیقی از سهام، حق تقدم و صندوق‌های سهامی خبر می‌دهد.

پیش بینی بورس یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳

نتیجه شمارش آرا نشان می‌دهد دور دوم انتخابات چهره شخص اول دولت چهاردهم را مشخص خواهد کرد. به همین سبب اهالی بازار سرمایه همچنان مسیر مشخصی از بازار مشاهده نکرده‌اند. ارزش معاملات با افزایش همراه بود اما با در نظر گرفتن بازگشت دامنه نوسان به محدوده مثبت و منفی ۶ درصدی، سطوحی بالاتر از ارقام فعلی انتظار می‌رفت.

در هفته جاری و مدت باقی‌مانده تا دور دوم انتخابات، انتظار می‌رود بازار همچنان با نااطمینانی گام بردارد. از همین رو بازار در یک ساعت پایانی با افزایش موج فروش همراه بود و صندوق‌های اهرمی، رنج منفی را تجربه کردند. این اتفاق احتمالاً خبر از شروع منفی بازار در بازگشایی معاملات یکشنبه می‌دهد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار