گوناگون

اعلام زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان

اعلام زمان اعمال افزایش حقوق بازنشستگان

رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه اعمال می شود.

بهگزارش پارسینه، موسوی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: بیستم تا سی ام هر ماه حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران پرداخت می‌شود و این فرآیند در فروردین ماه شروع شده است.

وی خاطرنشان کرد: معوقه فروردین ماه در خردادماه اعمال می‌شود و از اردیبهشت ماه مستمری بگیران و بازنشستگان حقوق خود را با افزایش ۲۰ درصدی دریافت خواهند کرد.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: تأمین اجتماعی در حال حاضر ماهانه ۲۵ هزار میلیارد تومان حقوق و مزایا به بازنشستگان و مستمری بگیران پرداخت می‌کند که این رقم در سال جاری با توجه به رشد ۲۰ درصدی افزایش محسوسی خواهد یافت.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 • ناشناس

  پس تکلیف مصوبه مجلس در مورد 40 درصد افزایش حقوقها با متناسب سازی و همسان سازی چه میشود؟ پازینه لطفا این قسمت مهم برای بازنشسته ها را پیگیری نمایید. سپای

 • سعید

  اعمال فرمایشی افزایش حقوق بازنشستگان که بدون درنظر داشت تورم بیسابقه در کنار آن اصولا محلی از اعراب ندارد وانگهی از دو ماه پیشتر تصمیمگیری و اجرائی شده چرا اراده اعمال از فروردین را ندارد اصولا موضوع از پیش آماده ای که تدارک دیده شده و اعتراض موثری هم بر آن وارد نشده تاخیر در اجرا چه صیغه ای است ؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار