گوناگون

قیمت باورنکردنی پیکان در بازار خودرو خبرساز شد

قیمت باورنکردنی پیکان در بازار خودرو خبرساز شد

طبق آخرین بررسی قیمت وسایل نقلیه در بازار ایران، شاهد قیمت عجیب مدل‌های مختلف پیکان در بازار آزاد خودرو هستیم.

به گزارش سایت طلا، طبق آخرین بررسی قیمت وسایل نقلیه در بازار ایران، شاهد قیمت عجیب مدل‌های مختلف پیکان در بازار آزاد خودرو هستیم.

، قیمت خرید و فروش مدلهای مختلف خودرو پیکان با افزایش جزئی همراه بوده است. این خودرو قدیمی همچنان طرفداران بیشماری در داخل کشور دارد که حاضرند برای خرید یک نسخه کمیاب یا کلکسیونی از این خودرو هزینه زیاد چند صد میلیونی را متحمل شوند. در ادامه به بررسی قیمت برخی از مدل های مرسوم و پرفروش پیکان در ایران می‌پردازیم.

قیمت جدید مدل‌های مختلف پیکان

طبق گزارشات واصله از بازار خودرو و قیمت جدید مدل‌های مختلف پیکان، خودرو پیکان سدان دوگانه‌سوز مدل ۱۳۸۳ با کارکرد ۴۰۰ هزار کیلومتر ۸۵ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. پیکان وانت دوگانه‌سوز مدل ۱۳۹۱ با ۳۶۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. پیکان وانت دوگانه‌سوز مدل ۱۳۸۸ با ۳۰۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز ۱۶۷ میلیون تومان قیمت خورده است. یک نسخه پیکان سدان دوگانه‌سوز مدل ۱۳۸۲ هم به قیمت ۴۵ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. در سوی دیگر یک پیکان سدان مدل ۱۳۷۹ با ۲۲۰ هزار کیلومتر کارکرد ۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است. پیکان سدان مدل ۱۳۷۸ با ۴۵۲ هزار کیلومتر کارکرد هم ۵۴ میلیون تومان قیمت دارد.

با توجه به قیمت های اعلامی می‌توان گفت بازار خودروهای پیکان نیز با توجه به جو بازار سایر خودروها دستخوش تغییر می‌شود. در سوی دیگر اما شاهد قیمت‌گذاری نسخه‌های قدیمی و کلکسیونی پیکان تا محدوده ۷۰۰ میلیون تومان هستیم.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار