گوناگون

آغاز فروش فوق‌العاده ایران خودرو+ جزئیات

 آغاز فروش فوق‌العاده ایران خودرو+ جزئیات

ایران خودرو در نظر دارد تا فروش فوق العاده ای با روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث برای متقاضیان انجام دهد.

به گزارش تسنیم، به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی های مجاز می‌رساند، شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده اختیاری به روش نقدی و روش نقد و اقساط جهت متقاضیان عادی خودرو پارس که در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه اقدام به دریافت اولویت نموده و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت های زمستان 1402 به این شرکت اعلام شده و برای آنها پیامک ارسال شده با موعد تحویل حداکثر 90 روزه و یا پیش فروش با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

اقتصادنیوز: بررسی بازار نشان می‌دهد اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی امروز 29 بهمن 1402 شکل صعودی به خود گرفتند و با رشد در بازار قیمت‌گذاری شدند، برخی از پرطرفدارها هم تغییر قیمت نداشتند.

نکته:1 در این طرح قیمت خودرو در روشهای نقدی و نقدی اعتباری به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز زمان ثبت نام می باشد و در صورت انتخاب روش اقساطی مبالغ ودیعه اولیه و چکهای اقساط به شرح جدول ذیل است. در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.

نکته:2 در طرح پیش فروش قیمت خودرو بر اساس قیمت روز زمان تحویل می باشد و در صورت انتخاب روش پیش فروش مبلغ پیش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذیل در زمان ثبت نام دریافت می شود و الباقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دریافت خواهد شد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع این طرح از امروز یکشنبه مورخ 1402/11/29 است.

جهت ثبت نام نیاز به ایجاد حساب کاربری در سامانه فروش ایران خودرو می باشد.

Mn25FLTDa69r

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار