گوناگون

انتقاد تند یک نماینده مجلس از خودداری بانکها از ارائه تسهیلات به مردم

انتقاد تند یک نماینده مجلس از خودداری بانکها از ارائه تسهیلات به مردم

نماینده مردم« شاهین شهر،میمه و برخوار» در مجلس شورای اسلامی گفت:برخی از بانکها حاضر نیستند که تکالیف قانونی خود در زمینه ارائه تسهیلات به مردم را انجام دهند که این موضوع باید به جد برطرف شده و متولیان این امر باید پاسخگوی این قبیل مشکلات باشند.

 پارسینه: حسینعلی حاجی دلیگانی، در مورد عدم تسهیلات دهی بانک‌ها و مشکلات مردم در این بخش، گفت: « متاسفانه بانکها به شدت تمایل دارند که منابع خودشان را در اختیار برخی بخش‌های خاص قرار دهند.»

نماینده مردم «شاهین شهر، میمه و برخوار» در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معمولا رویکرد بانکها در ارائه این منابع به برخی از بخش های خاص شفاف نیست و مشخص نیست که این منابع در چه محلی هزینه می شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بانکها تنها به دنبال این هستند که بنگاه اقتصادی زیر مجموعه خود را به سودآوری دست برسانند و این رویکرد به هیچ وجه پسندیده نبوده و باید رویکرد فوق را تغییر دهند.

حاجی دلیگانی با اشاره به پرداخت پاداش‌های نجومی در برخی از بانکها بیان کرد:این قبیل رویکردها باعث نارضایتی پرداختی ها به افراد در کشور می شود، همچنین برخی از بانکها حاضر نیستند که تکالیف قانونی خود در زمینه ارائه تسهیلات را انجام دهند که این موضوع باید به جد برطرف شود و متولیان این امر باید پاسخگوی این قبیل مشکلات باشند./

 

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار