گوناگون

قیمت نجومی گوشت در مغازه‌های بالای شهر

قیمت نجومی گوشت در مغازه‌های بالای شهر

قائم مقام وزیر کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار از کاهش قیمت گوشت قرمز در نیمه دوم اسفند خبر داد. وی همچنین قیمت گوشت قرمز را حول و حوش ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: گوشت تنها در مغازه‌های بالای شهر با قیمت ۷۰۰ هزار به فروش می‌رود.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایلنا؛ علیرضا پیمان‌پاک، قائم مقام وزیر کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار از کاهش قیمت گوشت قرمز خبر داد و گفت: تولید گوشت قرمز در بهار سال آینده افزایش خواهد داشت و این افزایش عرضه به معنای بهبود قیمت‌ها خواهد بود.

وی در پاسخ به اینکه قیمت گوشت گوسفندی تا ۷۰۰ هزار تومان پیش رفته است، اظهار کرد: گوشت ۷۰۰ هزار تومانی برای فروشگاه‌های بالاشهر است و قیمت گوشت قرمز بین ۶۰۰ هزار تا ۶۲۰ هزار تومان است.

پیمان‌پاک در ادامه خبر داد: واردات گوشت قرمز گرم از هفته گذشته افزایش پیدا کرده است، هر چند به دلیل تعطیلات کریسمس مدتی توقفی شده بود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: از نیمه دوم اسفند سال جاری گوشت دام پرواربندی شده تولید داخل هم به عرضه گوشت قرمز کشور اضافه می‌شود و همه اینها به کاهش قیمت این کالا می‌انجامد. بنابراین از نیمه دوم اسفند شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز خواهیم بود.

پیمان‌پاک همچنین درباره ترخیص نشدن کالاهای رسوب‌شده با وجود دستور سران قوا گفت: دستور سران قوا برای ترخیص ۹۰ درصدی است.

وی اضافه کرد: ترخیص ۱۰۰ درصدی نیاز به مکاتبه آقای وزیر دارد که روز شنبه این مکاتبه انجام شد و ترخیص ۱۰۰درصدی هم از روز یکشنبه انجام می‌شود. ترخیص ۹۰ درصدی از ۳۱ آبان انجام می‌شد.

پیمان‌پاک در نهایت گفت: تعداد کالاهای رسوب شده در گمرکات ناچیز است.

 

ارسال نظر

 • ناشناس

  تف به اون وقاحت تون

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار