گوناگون

قیمت های نجومی به کمپوت رسید!

قیمت های نجومی به کمپوت رسید!

در این گزارش به بررسی قیمت کمپوت میوه در بازار پرداخته ایم.

کمپوت میوه، یکی از خوشمزه ترین مواد غذایی هایی است که اصولا برای بیماران تجویز می شود تا بتوانند انرژی و ویتامین های لازم را به بدن خود برسانند. کمپوت های میوه در بازار قیمت های متفاوتی دارند که بسته به نوع میوه، قیمت آن تغییر می کند.

اخیرا قیمت تعدادی از کمپوت های میوه در بازار بالا رفته است و مردم شاید دیگر نتوانند کمپوت با کیفیت را برای بیماران خود تهیه کنند. کمپوت های با کیفیت معمولی هم در بازار وجود دارند که قیمت های آن کمی پایین تر بوده اما گفته می شود که این محصولات دارای اسانس هستند و برای یک فرد بیمار مناسب نیست.

کمپوت-گیلاس

کمپوت میوه فقط برای بیماران نیست و قطعا همه دوست دارند این خوراکی جذاب را در طول روز مصرف کنند. اما قیمت بالای کمپوت های با کیفیت سبب شده است تا بسیاری از مردم از خرید آن خودداری کنند و ترجیح بدهند همان میوه را مصرف کنند.

مغازه های لاکچری بالای شهر و همچنین سایت ها، کمپوت های متفاوتی دارند که با شنیدن قیمت آن، مغز آدم سوت می کشد. با گشت کوتاهی در فضای مجازی و یکی از سایت های فروش کالا، متوجه شدیم که قیمت کمپوت آناناس، آن هم باوزن نیم کیلوگرم ۱۸۳ هزار تومان است. آیا کسی برای نیم کیلو کمپوت این مقدار هزینه می کند؟

در میان این کمپوت ها، از نظر گرانی و همچنین وزن، کمپوت گیلاس رتبه دوم را دارد. ۶۶۰ گرم کمپوت گیلاس را با قیمت ۱۰۲ هزار تومان به فروش می رسانند. قیمت گیلاس بیش از کیلویی ۳۰ هزار تومان نیست که کمپوت آن با وزن نیم کیلو ۱۰۲ هزار تومان به فروش می رسد.

آناناس

به نظر می رسد که اگر خود میوه آناناس را تهیه کرده و زحمت پوست کندن آن را بکشیم، هم وزن بیشتری خواهد داشت و هم قطعا ارزان تر خواهد بود. با وجود این قیمت ها، دست مردم برای خرید کمپوت با کیفیت کوتاه خواهد شد.

 

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار