گوناگون

کاهش قیمت باورنکردنی دیگنیتی پرستیژ در بازار+جدول

کاهش قیمت باورنکردنی دیگنیتی پرستیژ در بازار+جدول

پارسینه: قیمت دیگنیتی پرستیژ پس از ثبت یک هیجان اولیه، به مرحله ثبات رسید. البته بهای آن با نرخ کارخانه حدود نیم میلیارد تومان تفاوت دارد.

به گزارش پارسینه و به نقل از دیجیاتو، دیگنیتی پرستیژ یکی از محصولات جدید بهمن موتور است که مدتی پیش توسط دیجیاتو مورد بررسی قرار گرفت. این خودرو طی ماه‌های اخیر وارد بازار شد و پس از ثبت یک هیجان اولیه، به مرحله ثبات رسید. البته همچنان قیمت دیگنیتی پرستیژ با نرخ کارخانه حدود نیم میلیارد تومان تفاوت دارد. این اختلاف تنها از طریق عرضه سنگین خودرو به بازار کاهش خواهد یافت.

جدول قیمت دیگنیتی پرستیژ در بازار، آذرماه 1402:

مدل خودرو تریم داخلی و رنگ قیمت نوع فروش
دیگنیتی پرستیژ مشکی با تریم مشکی ۱٬۹۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان نقد و اقساط
سفید با تریم مشکی ۱٬۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان نقد و اقساط
سفید با تریم مارون ۱٬۹۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان نقد و اقساط
مشکی با تریم مارون ۲٬۰۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان نقد و اقساط

بهمن موتور تنها در مرحله اول سامانه یکپارچه حضور داشت و پس از آن فراخوان محصولات خود را با تأخیر انجام داد. این تأخیر شامل حال دیگنیتی پرستیژ نیز شد و این خودرو با تأخیر فراوان در پاییز 1402 به دست مشتریان رسید. همانند بسیاری دیگر از خودروهای جدید، این کراس‌اوور نیز با قیمت هیجانی در ابتدا آگهی شد. نرخ‌های اولیه قیمت دیگنیتی پرستیژ در محدوده دو میلیارد و 200 الی دو میلیارد و 300 میلیون تومان قرار داشتند. بااین‌حال، شرایط رکود بازار و عدم تمایل خریداران به خرید این خودرو با اختلاف قیمت بالا، سبب شد تا بهای این خودرو در بازار کاهش یابد.

اکنون قیمت دیگنیتی پرستیژ به کمتر از دو میلیارد تومان کاهش یافته است. همچنین اگر آگهی‌های خریدوفروش این خودرو در پلتفرم‌های آنلاین را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از مالکان تصمیم به فروش این خودرو با روش اقساطی گرفته‌اند. پیش‌بینی می‌کنیم این شرایط حداقل برای کوتاه‌مدت برقرار باشد؛ به‌ویژه آنکه اکنون رقبای دیگنیتی پرستیژ در سامانه یکپارچه بدون نیاز به نوبت‌دهی عرضه شده‌اند. زمانی که اختلاف قیمت این خودرو با نرخ کارخانه آن به حدود 100 میلیون تومان برسد، آنگاه ارزش خرید این خودرو در بازار افزایش پیدا خواهد کرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار