گوناگون

ایران خودرو این خودروها را بدون کارت ملی به فروش میرساند

ایران خودرو این خودروها را بدون کارت ملی به فروش میرساند

پارسینه: ایران خودرو فروش خودروهای تصادفی و آسیب دیده در خطوط تولید را در دستور کار قرار داد. این فروش قرار است از فردا (۲۷ مهر ۱۴۰۲) تا یکشنبه پیش رو (۳۰ مهر) به کمک اهرم مزایده برگزار خواهد شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از اقتصاد 100، ایران خودرو فروش خودروهای تصادفی و آسیب دیده در خطوط تولید را در دستور کار قرار داد. این فروش قرار است از فردا (۲۷ مهر ۱۴۰۲) تا یکشنبه پیش رو (۳۰ مهر) به کمک اهرم مزایده برگزار خواهد شد.
آن طور که اطلاعیه ایران خودرویی ها نشان می دهد متقاضیان برای شرکت در مزایده خرید خودروهای آسیب دیده با محدودیت شماره ملی روبرو نیستند و می توانند در مزایده هر چند دستگاه خودروی عرضه شده که علاقمند هستند، شرکت کنند.
البته متقاضیان شرکت در این طرح فروش به ازای شرکت در مزایده هر دستگاه خودرو باید مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به حساب های اعلامی آبی های جاده مخصوص واریز کنند.
مدیران برگزار کننده این طرح فروش تاکید کردند مالیات، عوارض و حقوق دولتی خرید هر خودرو بر عهده برنده مزایده خواهد بود.
متقاضیان شرکت در طرح فروش خودروهای آسیب دیده ایران خودرو باید قبل از مراجعه، جهت ثبت نام، دریافت اسناد مزایده و تکمیل اطلاعات شخی به وب سایت https://esale.ikco.ir مراجعه کنند.
آدرس محل بازدید از خودروها و همچنین شرکت در مزایده به شرح ذیل است :جاده قدیم کرج، سه راهی شهریار، به سمت شهریار، دوربرگردان اول به سمت تهران،بعد از سردخانه استقلال، کوچه اول، داخل کوچه سمت چپ اولین در انبار (انبار بدنه ایساکو).
شرکت های خودروساز هر چند وقت یکبار خودروهایی که در خطوط تولید آسیب می بینند یا در بخش لجستیک این شرکت فرسوده می شوند را به کمک ساز و کار مزایده به متقاضیان واجد شرایط واگذار می کنند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار