گوناگون

قیمت خودروهای هیبریدی کارکرده در اطراف ایران+ جدول

قیمت خودروهای هیبریدی کارکرده در اطراف ایران+ جدول

پارسینه: قیمت انواع خودروهای هیبریدی در کشورهای اطراف ایران از قبیل امارات، گرجستان، ارمنستان، قطر و عمان چقدر است؟

جماران نوشت: با اعلام شرایط واردات خودروهای کارکرده توسط عموم مردم؛ واردات خودروهای کار کرده به ایستگاه پایانی نزدیک می شود و بحث ها درباره ابلاغ مصوبه اجرایی آن داغ است. اما آنچه محور اصلی علت این تصمیم را شکل داده، بهره مندی همگانی مردم از امکان وارد کردن خودروی صفر یا کاکرده با کمترین تعرفه های ممکن و بدون واسطه است تا این اقدام بتواند جریان رشد فزاینده قیمت ها را در بازار خودرو متوقف کند.

اما در این بین اگر عملا برخی موانع قبلی حذف شود؛ گستره انتخاب مردم بیشتر خواهد شد و از همین رو جستجوها برای پیدا کردن انواع خودروهای ارزان قیمت خارجی ؛ انواع برقی کار کرده بخاطر تعرفه واردات پایین ؛ انواع خودروهای ۱۵۰۰ سی سی و کمتر از آن به علت کمتر بودن تعرفه واردات خودرو برای قشر متوسط ؛ انواع خودروهای برقی و هیبریدی کار کرده و همین طور انواع خودروهای کار کرده ۳۰۰۰ سی سی و بالاتر از آن برای اقشار خاص جامعه بیشتر شده است.

این جستجوها بیشتر در بازار خودروهای کار کرده امارات ؛ بازار خودروهای کار کرده ارمنستان ؛ بازار خودروهای کار کرده گرجستان ؛ بازار خودروی عراق ؛ بازار عمان و بازار قطر صورت می گیرد.

قیمت خودروهای هیبریدی کارکرده در اطراف ایران+ جدول

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار