گوناگون

شرایط جدید فروش فوری پژو پارس اعلام شد+جزئیات

شرایط جدید فروش فوری پژو پارس اعلام شد+جزئیات

پارسینه: شرایط فروش ایران خودرو در مرحله بیستم اولویت‌بندی سامانه یکپارچه، برای خودرو پژو پارس اعلام شد.

به گزارش پارسینه به نقل از اقتصاد 100، در فروش ایران خودرو فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی آن‌ها به عنوان اولویت‌های تابستان ۱۴۰۲ طرح عادی و جوانی به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس: www.esale.ikco.ir اسامی آن‌ها درج شده است می‌توانند در این بخشنامه ثبت نام کنند.
متقاضیان می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریور به مدت ۱۰ روز نسبت به ثبت نام و تکمیل وجه اقدام کنند. مرحله سوم سامانه یکپارچه فروش خودرو در حالی از روز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ آغاز به کار کرده است که بسیاری از متقاضیان مرحله دوم این سامانه، از خرید خود منصرف شده و اقدام به تکمیل وجه نکردند. در این دوره، برخلاف دوره‌های پیشین، اغلب شرکت‌های خودروساز و مونتاژکار حضور نداشته و تنها نام دو شرکت مدیران خودرو و کرمان موتور به چشم می‌خورد.

ارسال نظر

 • زینب

  آقای ریسی مسئولین مربوطه وزارت صمت و شورای رقابت خواهشاا اجازه ندیدن خودروسازها گرون کنند اینهمه ظلم در حق مردم خدارو خوش نمیاد هرماه افزایش مگه حقوق ما کارگرهارو هرسال چند بار افزایش میدین که هرچند ماه اینهمه خودرو کاراخانه گرون میکنید بعد از چندین سال آرزوی خرید یه خودرو بهمن ۱۴۰۱ یه خودرو سورن پلاس بنزینی پیش فروش خرید کردیم ۱۰۵ میلیون گرفت ایرانخودرو اون موقع قیمت سورن ۲۴۹میلیون بود بعد عید کردن ۲۶۹ میلیون خرداد ۱۴۰۲ کردن ۳۰۰ میلیون تیر ماه ۳۳۱ الانم میخوان دوباره گرون کنن .نداریم دیگه هرچی داشتیم فروختیم پولمون نمیرسه دیگه باید انصراف بدیم گناه ما گردن باعث بانی گرونی بکی بگیم خدایا ? آقای ریسی کجایین ؟؟؟?‍♂️این بود سال مهار تورم خدارو خوش نمیاد نزارین این خودروسازها خون مردمو هرماه بمکن با این افزایش گرونیا خواهشا جلوی این ظلم و بی عدالتی در حق مردم بدبخت بگیرین ?

 • فرمان

  پز پارس طرح فرسوده تابستان را کی فراخوان میفرستن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار