گوناگون

جزئیات زمان تحویل خودروهای خودروسازان اعلام شد

جزئیات زمان تحویل خودروهای خودروسازان اعلام شد

پارسینه: سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به جزییات نوبت‌دهی و دریافت خودرو، اعلام کرد: از فردا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان که متقاضیان جهت ثبت‌نام در حساب خود و بنام سازمان حمایت مسدود کرده‌اند با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت با اعلام جزئیات مربوط به تحویل خودروهای متقاضیان سامانه یکپارچه خودرو، گفت که مبلغ ۱۰۰میلیون تومانی، که متقاضیان برای ثبت‌نام در حساب خود (به نام سازمان حمایت) مسدود کرده‌اند، از فردا با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود.

امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت، اظهار کرد که نوبت‌دهی متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌های سایپا، مدیران‌خودرو، فردا و ایلیا انجام شده است و تمامی این متقاضیان حداکثر ظرف 3 ماه خودروی خود را دریافت خواهند کرد.

او همچنین اضافه کرد که متقاضیان خودروهای شرکت‌های کرمان‌موتور و مکث‌موتور نیز حداکثر در مدت 6 ماه می‌توانند خودروی خود را تحویل بگیرند. با توجه به این اطلاعات، متقاضیان خرید خودرو می‌توانند بعد از ظهر امروز با مراجعه به سایت سامانه فروش یکپارچه، از جزئیات زمان تحویل خودروهای خود مطلع شوند؛ البته در حال حاضر ورود به سایت سامانه یکپارچه فروش خودرو ممکن نیست و متقاضیان بعد از ظهر می‌توانند با وارد کردن رمز عبور خود، از زمان تحویل خودروهای ثبت‌نامی خود مطلع شوند.

سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که نوبت‌دهی متقاضیان خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو، بهمن‌خودرو و آرین‌خودرو انجام شده است. در مورد این سه شرکت، باید برنامه تولید با لیست متقاضیان تطبیق داده شود و این کار در حال انجام است. مشتریان این شرکت‌ها می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه "جزئیات سفارش"، از زمان تحویل خودروی خود مطلع شوند.

همچنین قالیباف اعلام کرد که نوبت دوم ثبت‌نام خودرو در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو در نیمه اردیبهشت انجام خواهد شد و کسانی که در نوبت اول این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تنها در صورتی می‌توانند در مرحله دوم خودرو ثبت‌نام کنند که ابتدا از طرح اول انصراف دهند.

از فردا، مبلغ 100 میلیون تومان که متقاضیان جهت ثبت‌نام در حساب خود (به نام سازمان حمایت) مسدود کرده‌اند با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود و انتظار می‌رود بانک‌ها همکاری لازم را در این رابطه داشته باشند.

مشاور وزیر صنعت نیز افزود که حذف قرعه‌کشی از طریق رشد 39درصدی تولید خودرو در مدت یک سال موفقیت بزرگی برای دولت است و امیدوار است با استمرار رشد تولید و واردات خودرو، تقاضای سرمایه‌گذاری برای خودرو کاملاً حذف شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار