گوناگون

فروش خودروهای ولنتاینی بدون قرعه کشی

فروش خودروهای ولنتاینی بدون قرعه کشی

پارسینه: چهار خودرو 25 بهمن ماه بدون قرعه کشی به فروش می رسند.

اکو ایران نوشت: بورس کالا اعلام کرد دو شرکت خودروساز روز 25 بهمن ماه سال جاری بار دیگر عرضه محصولات خود را در بورس کالا آغاز می کنند. مصادف شدن زمان عرضه خودروها در بورس کالا با روز 14 فوریه را می توان به فروش خودروهای ولنتاینی تعبیر کرد. آن طور که مدیران بورسی اعلام کرده اند قرار است بهمن موتور با سه محصول سواری و ایران خودرو با یک محصول سواری خود چراغ فروش بورسی خودرو را روشن می کنند.

بهمن موتوری ها برنامه ریزی کرده اند تا فیدلیتی 5 نفره، فیدلیتی 7 نفره و ریسپکت را پشت ویترین بورس کالا در معرض انتخاب مشتریان قرار دهند.

ایران خودرویی ها نیز با تارا با گیربکس دستی در این دور از فروش خودرو روی تابلوی بورس کالا مشارکت می کنند. بهمن موتور به دنبال این است تا مصادف با روز ولنتاین به کمک اهرم بورس کالا برای هزار و 500 دستگاه از خودروهای یاد شده مشتری پیدا کند.

سهم فیدلیتی 5 نفره 500 دستگاه خواهد بود که از این تعداد 250 دستگاه با رنگ سفید و 250 دستگاه با رنگ مشکی عرضه می شوند. فیدلیتی 7 نفره هم با همین تعداد و با همین ترکیب رنگ پشت ویترین بورس کالا حاضر خواهد بود. ریسپکت، سدان جدید بهمن موتور نیز در تیراژ 500 دستگاهی عرضه می شوند. از این تعداد 300 دستگاه با رنگ سفید و 200 دستگاه با رنگ مشکی قابل خریداری است. ایران خودرویی ها نیز دو هزار دستگاه تارا با گیربکس دستی را تنها با رنگ سفید روانه این طرح فروش بورسی می کنند.

در اطلاعیه فروش این خودروها تاکید شده هر کد بورسی تنها می تواند یک دستگاه خودرو خریداری کند. البته کسانی که پیش تر توانسته اند از مسیر بورس کالا خودرو بخرند یا اینکه از سال 98 به بعد از شرکت های خودروساز محصولی را دریافت کرده اند همچنان نمی توانند در این فروش بورسی خودرو حاضر باشند. حقوقی ها هم از خرید خودرو از تابلوی بورس کالا همچنان با محدودیت روبرو هستند و نمی توانند برای خرید خودرو به این مسیر فکر کنند. پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای خودروهای یاد شده 100 درصد قیمت پایه خواهد بود.

بهمن موتوری ها به مدیران بورس کالا تعهد داده اند تا هزار و 500 دستگاه محصول عرضه شده را در یک بازه سه ماه یعنی تا روز 25 اردیبهشت ماه سال 1402 به مشتریان تحوبل دهند. اما بازه تحویل ایران خودرویی ها طولانی تر است و آنها اعلام کرده اند تاراهای فروخته شده را روز 17 خردادماه به مشتریان تحویل خواهند داد. بنابراین خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص به جای بازه 90 روز حدود 115 روزه را هدف گذاری کرده اند. متفاضیان خودروهای یاد شده تا ساعت 17 روز دوشنبه 24 بهمن ماه امسال فرصت دارند تا ار مسیر کارگزاری های بورسی نسبت به خرید خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار