گوناگون

ایران خودرو زمان اعلام نتایج قرعه کشی فوق العاده را اعلام کرد+ جزئیات

ایران خودرو زمان اعلام نتایج قرعه کشی فوق العاده را اعلام کرد+ جزئیات

پارسینه: نتایج قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده 21 هزار دستگاه محصولات ایران‌خودرو روز آینده یکم بهمن اعلام می‌شود.

به گزارش پارسینه به نقل از فارس مراسم قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران خودرو برای متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و دارندگان خودروهای فرسوده روز سه‌شنبه 27 دی‌در ایران خودرو با حضور مسئولان نظارتی ‌برگزار شد.

در این دوره از عرضه خودرو 9 میلیون و 700 هزار نفر متقاضی خرید خودرو ثبت نام کرده‌اند که به گفته برخی از کارشناسان تعداد زیادی از متقاضیان مصرف کننده واقعی نیستند و با توجه به اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار و به قصد کسب سود اقدام به خرید کرده‌اند.

در این دوره از عرضه، ایران خودرو 21 هزار دستگاه خودرو در مقابل 9 میلیون و 700 هزار تقاضا عرضه خواهد کرد که مقرر شد نتایج قرعه‌کشی پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهادهای نظارتی از طریق سایت ایران خودرو به نشانی‌ esale.ikco.ir اعلام شود.

براساس اطلاعات واصله نتایج این قرعه کشی روز شنبه اول بهمن 1401 منتشر خواهد شد و پیامک نیز برای برندگان ارسال خواهد شد اما براساس اعلام ایران خودرو، ملاک و مبنای برنده شدن در قرعه‌کشی همان سایت مذکور است و ثبت نام کنندگان حتما برای اطلاع از وضعیت خود باید به سایت مراجعه کنند.

در طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو که از یکشنبه 18 دی آغاز و تا 25 دی ماه ادامه داشت، سورن پلاس دوگانه سوز، پژوپارس سال با موتور XU و رانا پلاس برای سه گروه متقاضی عادی، طرح مادران و خودروهای فرسوده عرضه شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار