گوناگون

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

پارسینه: فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ آغاز شد و متقاضیان ثبت نام این خودروی ایران خودرو می توانند به سایت ایران خودرو مراجعه نمایند.

به گزارش پارسینه ؛ فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ آغاز شد و متقاضیان ثبت نام خودروی آریسان ایران خودرو می توانند با مراجعه به پورتال اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نمایند و در صورت واجد الشرایط بودن، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نمایند.

در طرح فروش فوری ایران خودرو آذر 1401 خودرو آریسان دوگانه سوز که از سری خودروهای توسعه یافته ایران خودرو می باشد، تنها با بک شرط به مشتریان ارائه خواهد شد.

لینک ثبت نام ایران خودرو آذر 1401

متقاضیان ثبت نام ایران خودرو در فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی باید با مراجعه به سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

زمان ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

زمان ثبت نام فروش فوری ایران خودرو از ساعت 11 صبح امروز شنبه 12 آذرماه می باشد.

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

محدودیت های ثبت نام ایران خودرو آذر 1401

در این مرحله از فروش، تنها شرط ثبت‌نام داشتن گواهی‌نامه معتبر است. البته این طرح تنها برای متقاضیان عادی اجرایی می‌شود.

قیمت خودرو ارائه شده در فروش فوری ایران خودرو 12 آذر

گروه صنعتی ایران‌خودرو از امروز (شنبه ۱۲ آذر ماه) برای سومین بار فروش وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز را در قالب فروش فوری با قیمت قطعی ۲۸۵ میلیون تومان و موعد تحویل ۳۰ روزه اجرایی کرده است.

فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو پاییز امسال

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

این مرحله از فروش فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی برای آریسان ۲ ها که خارج از فرآیند قرعه‌کشی است، تنها برای متقاضیان عادی عرضه شده است و برخلاف دو مرحله قبل امکان ثبت‌نام برای متقاضیان جایگزینی خودروهای فرسوده و طرح ویژه مادران وجود ندارد.

محدودیت‌های ثبت‌نام تنها شامل داشتن گواهی‌نامه معتبر است و بر این اساس افراد دارای پلاک انتظامی فعال نیز می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت، اقدام به ثبت‌نام کنند.البته که بدیهی است، با هر کدملی تنها امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو وجود دارد و تلفن همراه فرد ثبت‌نام‌کننده بایستی به‌نام خود متقاضی باشد.

مهلت ثبت نام فروش فوری بدون قرعه کشی ایران خودرو آذر 1401

مدت زمان ثبت‌نام در فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه (۱۴ آذر ماه) در نظر گرفته شده است.

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

مشخصات خودرو ارائه شده در فروش فوری ایران خودرو

گفتنی است، وانت آریسان۲ ایران‌خودرو دوگانه‌سوز دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار