گوناگون

افزایش قیمت به کدام خودروها رسید؟/ آخرین قیمت روز انواع خودرو ۷ اذرماه

افزایش قیمت به کدام خودروها رسید؟/ آخرین قیمت روز انواع خودرو ۷ اذرماه

پارسینه: پس از آنکه بازار خودرو طی تقریبا یک ماه گذشته با افزایش قیمت شدیدی روبرو شده بود و بسیاری از مدل‌های پرتقاضای داخلی، رکورد قیمتی خود را جابه‌جا کردند، از هفته گذشته کمی از شدت افزایش قیمت ها کاسته شده است.

طی چند سال گذشته همواره ایران خودرویی‌ها گوی افزایش قیمت را از سایپا یی‌ها ربوده‌ا و قیمت محصولات ایران خودرو معمولا با شیب بیش‌تری نسبت رقیب خود مسیر افزایش را طی کرده‌اند. با این وجود در معاملات روز یکشنبه سایپایی‌ها سنت شکنی کردند و در روزی که تقریبا هیچ خودرو یی از ایران خودرو افزایش قیمت به ثبت نرساند، این محصولات سایپا بود که روند افزایشی در پیش گرفت. حتی قیمت شاهین که غالباً کم‌ترین تغییر را تجربه می‌کند با افزایش ۳ میلیونی به ۳۷۸ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ / سایپایی‌ها سنت شکنی کردند
اقتصادآنلاین نوشت؛ پس از آنکه بازار خودرو طی تقریبا یک ماه گذشته با افزایش قیمت شدیدی روبرو شده بود و بسیاری از مدل‌های پرتقاضای داخلی، رکورد قیمتی خود را جابه‌جا کردند، از هفته گذشته کمی از شدت افزایش قیمت‌ها کاسته شده است. با این وجود طی چند روز معاملاتی گذشته محصولات سایپا که غالبا نسبت به ایران خودرو نوسان قیمت کم‌تری را تجربه می‌کنند، بر خلاف عادت همیشگی روند افزایش قیمت شدیدتری را ثبت کرده‌اند.

قیمت ایران خودرو
قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ پس از ثبت افزایش دو میلیون تومانی و رسیدن به ۳۳۱ میلیون تومان در معاملات روز یکشنبه تغییری نداشت و معاملات روز دوشنبه را با همان قیمت دیروز آغاز می‌کند.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم که ۳ میلیون افزایش ثبت کرده بود و ۳۹۲ میلیون تومانی شده بود، بدون تغییر بود.

قیمت پژو پارس LX هم بدون تغییر بود و ۴۲۵ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت رانا پانوراما که در معاملات روز شنبه کاهش ۲ میلیون تومانی ثبت کرده بود و به ۳۸۳ میلیون تومان رسید، روز یکشنبه بر همان قیمت ماند.

قیمت سایپا
قیمت تیبا صندوقدار با ثبت ۲ میلیون تومان افزایش به ۲۱۱ میلیون تومان رسید

قیمت کوییک R هم ۲ میلیون تومان گران شد و به ۲۳۰ میلیون تومان رسید.

شاهین هم ۳ میلیون افزایش قیمت داشت. قیمت شاهین با این افزایش به ۳۷۸ میلیون تومان رسید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار