گوناگون

سکه از مرز ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گذشت

سکه از مرز ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گذشت

پارسینه: در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۷۳ هزار تومان افزایش به ۲ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان رسید.

سکه از مرز ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گذشت

به گزارش پارسینه ، در جریان معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۷۳ هزار تومان افزایش به ۲ میلیون و ۴۰۶ هزار تومان رسید.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۵۰ هزار تومان افزایش به ۲ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان معامله شد. در عین حال هر نیم سکه ۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۷۵۰۰ تومان گران شده اند.

بر این اساس قیمت هر نیم سکه یک میلیون و ۲۰۳ هزار تومان، ربع سکه ۶۹۲ هزار تومان و سکه یک گرمی ۳۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

هر اونس طلا در بازار‌های جهانی ۱۲۹۹ دلار و ۴ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۰۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  جینگیلی آمریکا فینگیلی اسراییل !!!!!!!!

 • ناشناس

  دولت بی تدبیر و ناامید کننده اصلا حواستان هست داریدچه بلایی بر سر مردم ضعیف می آورید و یک عده پولدار به چه ثروت های افسانه ای دست پیدا می کنند و شکاف طبقاتی به چه اندازه عمیق و وحشتناک دارد میشود؟
  من در تاریخ 97/2/31 در ساعت 6 بعدازظهر از یکی از صرافان خیابان سپهر شهرک غرب به علت چشم روشنی نوه ام مجبور شدم تا یک عدد سکه بهار آزادی به قیمت دو میلیون و سی و پنج هزار تومان بخرم و امروز که بیستم خرداد است همان سکه بهار ازادی نزدیک به دو و نیم میلیون تومان افزایش قیمت پیدا نموده است.یعنی فقط در 20 روز بیش از بیست و پنج درصد قدرت خرید مردم سقوط کرده است.و به عبارت دیگر دو میلیون تومان یک ایرانی پولدار به علت توان و فرصت ورود به بازار سکه و سفته بازی دو و نیم میلیون تومان شده و دو میلیون تومان یک خانواده کم درآمد به علت عدم امکان ورود به یازار سفته بازی شده یک و نیم میلیون تومان.
  و اگر این تفاوت را در ارقام بالاتر مثلا یک میلیارد تومان که رقم بسیار ناچیزی برای فردی متمول است را در نظر بگیریم چنین فردی به فرض خرید سکه در همان تاریخ آخر اردیبهشت می توانست با این مبلغ 500 سکه خریداری نموده و امروز با گذشت فقط 20 روز مبلغ 250 میلیون تومان سود باد آورده به جیب بزند.
  جناب روحانی داری چکار می کنی برادر؟مردم که واقعا از دست شما ناامید و پریشان حالند تو را به خدا یا کاری بکن یا لااقل دست از سر مردم بردار تا به نقطه انفجار نرسیدند.

 • ناشناس

  چرا از یک باسواد و اقتصاد دان استفاده نمیکنند بجای افراد بیسواد و نادان....

 • شیرین صفوی

  جینگیلی آمریکا پینگیلی اسراییل شنگولی دلواپس!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار