گوناگون

زمان واریز حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام شد

زمان واریز حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی اعلام شد

جدول زمان بندی واریز حقوق دی ماه ۱۴۰۲ مستمری بگیران تامین اجتماعی منتشر شد، پرداخت‌ها براساس حروف الفبا انجام می‌شود.​

به گزارش اقتصاد آنلاین، ماه گذشته تاریخ واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۲ بر اساس حروف الفبا از بیستم آغاز و تا سی ام ادامه داشت. پیش بینی می شود که تاریخ واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی دی ماه ۱۴۰۲ نیز مانند ماه گذشته باشد.

بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به آدرس https://es.tamin.ir (https://es.tamin.ir/) و ورود به بخش «فیش حقوقی مستمری‌بگیران» و «مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران» می‌توانند فیش حقوقی خود را در ماه‌های مختلف مشاهده و چاپ کنند.

افزایش حقوق بازنشستگان

رضا فیضی‌نژاد در مصاحبه با ایسنا، در این باره اظهار کرد: باتوجه به پیگیرهای انجام شده در برنامه هفتم توسعه، اگر موضوع متناسب‌سازی اجرا شود، حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری باید به صورت ۹۰ درصد شاغل همتراز پرداخت شود که ۴۰ درصد آن باید در سال اول اعمال شود.​

وی ادامه داد: میزان ۹۰ درصد حقوق شاغل همتراز به گونه‌ای است که در سال اول ۴۰ درصد، در سال دوم ۷۰ درصد و در سال سوم برنامه ۱۰۰ درصد این ۹۰ درصد پرداخت خواهد شد.

معاون فنی و امور بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کشوری افزود: با تصویب برنامه هفتم توسعه و اجرای آن در سال ۱۴۰۳، برای اعمال متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان و اعمال ۴۰ درصد شاغل همتراز در حقوق بازنشستگان طی سال اول به ۴۸ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است. به عبارتی در سال ۱۴۰۳ علاوه بر بودجه جاری، فقط برای اجرای متناسب‌سازی به ۴۸ هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است که در مجموع پنج سال (برنامه هفتم توسعه)، مبلغی معادل بیش از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار را شامل می‌شود.

 

875829

 

ارسال نظر

 • عابد

  حقوقهای پایین ،قیمتهای بالا ،مالیات و هزاران بدبختی مال بازنشستگان تامین اجتماعی اما رانت و فسادو وامهای کلان و حقوقهای نجومی ومزایا و پاداشها مال مدیران و مسئولین دروغگو و بی سواد و بی کفایت که هیچ‌تخصص و تجربه ای ندارن و صرفا با پارتی بازی و دوزو کلک و باج خواهی و تهدید به ی جایی رسیدن

 • علیرضا

  مستمری بگیران تامین اجتماعی هم که مشخصه چون مدیرانش نرسو و بزدلند باید سماق بمکند

 • کارگر

  خدایاخودت این مسئولین درو غگورارسوای هردومان کن تاکی دروغ وریا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار