گوناگون

تصاویر بدرقه کم نظیر شهدای خدمت از جمله شهید رئیسی توسط مردم و مسئولان+نماز رهبر انقلاب

تصاویر بدرقه کم نظیر شهدای خدمت از جمله شهید رئیسی توسط مردم و مسئولان+نماز رهبر انقلاب

شاید در کمتر جای زمین بتوان چنین اتحادی را در بدرقه پیکر دولتمردی مشاهده کرد که در مسیر خدمت به مردمش جانسپرد.مراسم بدرقه پیکر شهدای خدمت توسط مردم تبریز و قم و تهران و از جمله نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهدای سقوط بالگرد رئیس جمهور و هیأت همراه و کادر پروازی را مشاهده کنید.

شاید در کمتر جای زمین در میان کشورها بتوان چنین اتحادی را در بدرقه پیکر دولتمردی مشاهده کرد که در مسیر خدمت به مردمش جانسپرد.مراسم بدرقه پیکر شهدای خدمت توسط مردم تبریز و قم و تهران و از جمله نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهدای سقوط بالگرد رئیس جمهور و هیأت همراه و کادر پروازی را مشاهده کنید.

شاید بتوان قاطعانه گفت این اتحاد و انسجام در مراسم تشییع پیکر شهید ابراهیم رئیسی، شهید امیر عبداللهیان و سایر همراهان رئیس جمهور فقید، همچون مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی، نشان دهنده نجابت مردم ایران زمین است. مردمی که در تمامی عرصه های حضور و شکوه و عظمت مسئولان را تنها نگذاشتند و با تمام رنج و سختیها همیشه در مقام اتحاد و انسجام خوش درخشیده اند.

نکته: ترجیحاً تصاویر با مرورگر کروم مشاهده شود، به دلیل حجم سنگین عکس ها، می توان با کلیک راست بر روی فایلها، گزینه Load image را انتخاب و تصویر را با کیفیت اصلی مشاهده کنید.

 

ارسال نظر

 • قرن 21

  دقیقا حکمت پرتاب کردن دستمال توسط مردم عوام به روی جنازه و مالیدن آن توسط مسئول کنار جنازه ها چیست ؟؟؟
  این عوام بی مطالعه تا کی وجود دارند ؟؟؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار